Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aktoriai Nicolas Cage ir Ryan Reynolds vaidins urvinius žmones naujame kino studijos „DreamWorks Animation“ projekte. Tai bus CG (Computer-generated) animacinis filmas „The Croods“ – komedija, kurios veiksmas rutuliosis priešistoriniais laikais. Pagrindiniais herojais bus konservatyvus bendruomenės vadovas (N.Cage) ir optimistiškų požiūrių keliautojas (R.Reynolds).

Filmo režisieriais bus Kirk De Micco ir Chris Sanders. Prodiusuos „The Croods“ Kristine Belson ir Jane Hartwell.

Kalbant apie kitus „DreamWorks“ projektus, jau pirmą balandžio penktadienį pradedamas rodyti lietuviškai dubliuotas 3D „Kaip prisijaukinti slibiną“, po poros mėnesių, birželio pradžioje į kino teatrus pakvies ketvirtoji ir jau paskutinioji „Šreko“ dalis, taip pat 3D, taip pat dubliuota lietuviškai. Sekančiais metais studija mums ruošia du filmus: „Kung Fu Panda 2“ ir „Batuotas katinas“ – atskiras filmas apie rudaplaukį Šreko bičiulį, batuotą katiną. 

Pagrindinis filmo „Kaip prisijaukinti slibiną“ personažų animatorius Simon Otto papasakojo apie tai kaip buvo kuriamas naujas Hikapo draugas, slibinas Bedantis: „Gyvūnijos pasaulyje ieškojau visko, kas turėtų bent kiek panašumo į mūsų slibinus – paukščių, skraidančių pelių, reptilijų, žinduolių. Iš pradžių judesių modeliavimui kaip atskaitos tašką pasirinkome panterą ir vilką, vėliau mes pradėjome prijunginėti netikėtas asociacijas kaip kengūras arba vombatus – keistokas būtybes, kurias mes ne itin gerai pažįstame. Galų gale gavome labai šaunų gyvūną, kuris patiks ne tik Hikapui, bet ir žiūrovams“.

Lietuviškai dubliuotas animacinis 3D filmas „Kaip prisijaukinti slibiną“ jau Lietuvos kinuose.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1427
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt