Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Balandžio viduryje į Lietuvą atkeliauja įspūdingiausias šio pavasario filmas — fantastinis nuotykių epas „Titanų susidūrimas“. Patys nekantriausi šią 3D specialiųjų efektų kupiną juostą galės pamatyti anksčiau: balandžio 14 ir 15 d. įvyks išankstinės „Titanų susidūrimo“ premjeros.

Filmas Nr. 1 Amerikoje! „Titanų susidūrimas“ jau įsiveržė į žiūrimiausių filmų sąrašo viršūnę, per premjeros savaitgalį surinkęs daugiau nei 60 milijonų JAV dolerių pajamų. Fantastinio nuotykių epo kūrėjai yra įsitikinę, kad įspūdingi vaizdai, didingos kovų scenos, gigantiškos mitinės būtybės ir žmogiškų aistrų kupina istorija pakerės žiūrovus visame pasaulyje.

Į senovės graikų mitologiją kviečia pasinerti režisierius Louisas Leterrieris, kino industrijoje išgarsėjęs tokiais veiksmo trileriais kaip „Nerealusis Halkas“, „Transporteris“ ir „Transporteris 2“. Jis remdamasis 1981-aisiais pastatyto „Titanų susidūrimo“ scenarijumi naujam gyvenimui prikėlė senovės graikų mitus apie dievo Dzeuso ir Argo princesės Danajos sūnų Persėją.

Negalėjęs apsaugoti savo šeimos nuo kerštingo požemių pasaulio valdovo Hado ir neturintis ką prarasti Persėjas su būriu drąsiausių Graikijos vyrų leidžiasi į pavojingą kelionę, kad padėtų Dzeusui apsaugoti žemę nuo chaoso ir Hado pabaisų. Persėjo kelyje laukia susitikimas su viena baimę, siaubą ir nerimą įkūnijančiomis senėmis grajomis, jų seserimis gorgonomis, vieną jų padėsiančiomis nugalėti žaviomis nimfomis, siaubingais monstrais ir demonais bei milžiniška pabaisa krakenu. Nugalėti monstrus Persėjui padės įgimta drąsa, gebėjimas suvokti ir priimti tėvo Dzeuso jam suteiktą dieviškąją jėgą ir meilė žaviajai Etiopijos karaliaus dukrai Andromedai.

„Tau nereikia būti dievu, kad pasiektum užsibrėžtą tikslą. Tau reikia pasitikėjimo savo jėgomis ir bendraminčių, kurie padėtų to tikslo siekti. Tokia pagrindinė šio filmo mintis,“ — sako pusdievį Persėją atnaujintame „Titanų susidūrime“ suvaidinęs Samas Worthingtonas, po filmo „Įsikūnijimas“ įžengęs į daugiausiai pasaulyje uždirbančių A kategorijos aktorių lygą. „Manau, kad šis filmas — tai dar vienas didelis žingsnis į viršų mano karjeroje”, — sako jis. „Titanų susidūrime“ netikėtame amplua pasirodo ir kitos Holivudo įžymybės: Liamas Neesonas vaidina Dzeusą, Ralphas Fiennesas — Hadą, Gemma Arterton — nimfą Io, Alexa Davalos — Persėjo mylimąją Andromedą.

Specialiųjų efektų kupiną „Titanų susidūrimą“ Lietuvoje pristatantys kino platintojai „Garsų pasaulio įrašai“ kartu su žurnalu „Cosmopolitan“ ir kino teatrais „Forum Cinemas“ Lietuvoje organizuoja išankstinius seansus — COSMO VIP PREMJERAS, į kurias žiūrovai kviečiami ateiti apsirengę kaip senovės graikų dievai. Staigmenos jose taip pat laukia graikų mitologijos žinovų ir ištikimų „Cosmopolitan“ skaitytojų. Beje, į „Titanų susidūrimo“ išankstinę 3D premjerą Kaune bilietus internetu galima įsigyti su E-nuolaida — tik po 13 Lt!

Nenorintys likti prieš seansą už durų, kviečiami bilietus įsigyti kuo anksčiau. Bilietų rezervavimas telefonu: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje — 1567 (bilietus galima įsigyti internetu forumcinemas.lt), Alytuje — (8 315) 76228, Marijampolėje — (8 343) 54 787.

Fantastinio nuotykių epo „Titanų susidūrimas“ COSMO VIP PREMJEROS vyks:

Kaune, 3D kino teatre “Forum Cinemas” (Akropolis) balandžio 14 d. 18.10 val.
Marijampolėje, kino teatre “Spindulys” balandžio 14 d. 20 val.
Alytuje, kino teatre “Dainava” balandžio 15 d. 18.30 val.
Vilniuje, 3D kino centre “Forum Cinemas Vingis” balandžio 15 d. 21.00 val.
Panevėžyje, kino teatre “Forum Cinemas” (Babilonas) balandžio 16 d. 18.30 val.
Šiauliuose, 3D kino teatre “Forum Cinemas” (Akropolis) balandžio 16 d. 20.30 val.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2182
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt