Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Sveiki, cinema.lt skaitytojai, 

Džiaugiamės  atšventę Atvelykį, sulaukę šiltų orų ir tikro pavasario. Kino pasauliui jis atnešė ir naują Kino meno ir mokslo akademijos narę – ja pagaliau tapo aktorė Meryl Streep, praėjusiais metais apdovanota “Oskaro” statulėle už geriausią moters vaidmenį juostoje abejonė. Su tuo ją ir sveikiname. Ši savaitė pirmiausiai pasižymi visuotine akcija “Darom”, kviečiančia švarinti ir tvarkyti Lietuvą. Linkime nelikti abejingais ir šeštadienio dieną pakelti ne vietoje išmestas šiukšles – juk pačių sutvarkytoje aplinkoje vėliau teks gyventi visus metus. O po smagios pavasarinės tvarkos, kuri, tikimės, padės Lietuvos miestams ir miesteliams išsivaduoti iš per žiemą susikaupusių šiukšlių, kviečiame apsilankyti kino teatruose. Šią savaitę – net kelios dėmesio vertos premjeros, siūlančios smagiai praleisti vakarą įvairaus skonio žiūrovams.

Į Lietuvos kino teatrus atkeliauja juosta “Gyvasis vandenynas” – neįtikėtino grožio filmas, kurtas šešerius metus ir pasakojantis apie dažnai nematomą vandenynų gyvenimą. Kartu su filmo kūrėjais nersime į vandenyno gelmes, kuriose slepiasi įdomiausi gyvūnų, gražiausi augalai, ištisos ekosistemos, kurios tiesiog akyse nyksta dėl pragaištingo teršalų poveikio. Filmas sukrės ir savo grožiu, ir baisia po juo slypinčia žinute – stulbinanti vandenyno gyvybė gali išnykti, jei nebus sustabdytas pasaulio vandenų teršimas. Filmas – puiki edukacinė priemonė jaunėliai kartai, todėl itin siūlome tėvams ir mokytojams į jį atvesti jaunąją kartą. O jei pavyks “Gyvąjį vandenyną” pamatyti po pavasarinės talkos – malonumas bus dvigubas. 

Atėjus pavasariui ir pabudus jausmams į kino teatrus sugrįžta jausmingos romantinės juostos. Šį kartą dar vieną meilės istoriją pateikia filmų “Šokoladas”“Užrašų knygutė”“Naktys Rodantėje” kūrėjai. Juosta  “Brangusis Džonai” sukurta pagal didelio populiarumo sulaukusią to paties pavadinimo knygą. Du jaunuoliai bendrauja laiškais: jis – JAV kareivis, tarnaujantis Afganistane, ji – jauna koledžo studentė, laukianti paplūdimyje sutikto mylimojo. Jų meilę palaiko nesibaigiantys laiškai, kuriuose jaunuoliai išsako visus jausmus, baimes ir pasakoja apie juos supančia kasdienybę. Kad tokia platoniškos meilės istorija patiktų žiūrovams, garantuoja pagrindinių vaidmenų atlikėjai: gatvės vaikas Ch. Tatum  ir “Mamma Mia” žvaigždė A. Seyfried – nenuostabu, kad ši pora sugebėjo nugalėti J. Cameron epą “Įsikūnijimas”, pagaliau išstūmusi jį iš pirmosios populiariausių filmų lentelės vietos. Filmą rekomenduojame pasižiūrėti visoms moterims ir tiems, kurie dar tiki meilės ir pirmo žvilgsnio galia.  

Juosta “Koncertas” – įdomiausia šią savaitę besisukanti juosta. Ji padės geriau suprasti sovietmečio kasdienybę. O ji paprasta – reikia įtikti valdžiai, kitaip visi keliai į sėkmę bus užkirsti. Taip kažkada atsitiko vienam Maskvos Operos ir baleto teatro dirigentui, kuris, kažkada apšauktas liaudies priešu, liko paprastu valytoju. Likimas netikėtai pasiūlo galimybę kompensuoti už visas skriaudas – gastrolės Paryžiuje nukrenta kaip iš giedro dangaus. Tačiau gastroliuoti reikia važiuoti su senuoju, jau seniai nebegrojančiu kolektyvu. Kaip surasti tuos, kurie atsisveikino su muzika? Kaip juos priversti groti taip, kad sužavėtų Paryžių? “Koncertas” – netikėta ir taiko komedija, kurią rekomenduojame pažiūrėti ir tiems, kurie dar prisimena sovietmetį, ir tiems, kurie jo nebenori prisiminti. Bet kokiu atveju – juokas iki ašarų garantuotas. 

Kino teatruose vis dar skraido slibinai – “Kaip prisijaukinti slibiną” – animacinė instrukcija mažiesiems slibinų ir kitų fantastinių būtybių medžiotojams. “Naktinis pasimatymas” – filmas brandžioms ir nuotykių ieškančioms poroms, o “Titanų susidūrimas” – prikeltas Antikos mitas, atgyjantis 3D formate ir gerokai supaprastintame siužete. Užtat efektų – daug. 

Gražios savaitės su kinu.

www.cinema.lt informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1899
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt