Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Savo muzikinį talentą pagal legendinės grupės ABBA dainas paruoštame Phyllidos Lloyd miuzikle „Mamma Mia!“ pademonstravusi aktorė Amanda Seyfried jau kurį laiką svajojo apie dainavimą ir tekstų dainoms kūrimą. Atkakliems svajotojams šypsosi sėkmė – romantinės dramos „Brangusis Džonai“ („Dear John“) režisierius Lasse Hallstromas paprašė Amandos į filmavimus atvykti su gitara.

„Režisierius paprašė atsinešti gitarą bei atlikti mano pačios sukurtą dainą. Ji papildė garso takelį“, - vieną iš savo svarbiausių muzikinių laimėjimų prisimena A. Seyfried.

Taip, romantiškas daugelį širdžių užkariavęs A. Seyfried garso takelis „Mažieji namai“ („Little House“) puošia tarptautinio amerikiečių rašytojo Nicholaso Sparkso bestselerio „Brangusis Džonai“ ekranizaciją. Jį galite išgirsti čia:

Ar pirmoji meilė gali būti ta, kuri tęsis visą gyvenimą? Filmo „Šokoladas“ režisierius ir romanų „Žinutė butelyje“, „Užrašų knygutė“ ir „Naktys Rodantėje“ autorius kviečia į romantiškiausią šio pavasario filmą „Brangusis Džonai“. Lietuvos kino teatruose jau nuo balandžio 16 dienos.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1355
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt