Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Sportas, nuolatinė kūno priežiūra ir „egzotiniai šokiai“ padėjo „Šokių hip-hopo ritmu“ („Step Up“) bei romantinės dramos „Brangusis Džonai“ („Dear John“) žvaigždei Channingui Tatumui laimėti dar vieną prestižinį titulą.

Gegužės mėnesio „Cosmopolitan“ žurnale sužinosime, kad Ch. Tatumas triumfavo seksualiausių aktorių rinkimuose. O už jo nugaros liko pats Johnny Deppas. Pasiekimas įspūdingas – J. Deppas šį titulą buvo iškovojęs du kartus iš eilės bei neketino nusileisti ir šį kartą, tačiau tarptautinio Nicholaso Sparkso bestselerio „Brangusis Džonai“ ekranizacijoje pagrindinį vyrišką vaidmenį atlikęs Ch. Tatumas pademonstravo visą savo žavesį.

Štai kaip atrodo Ch. Tatumo triumfas: http://unwrappedphotos.com/wp-content/gallery/in-the-press/channing-tatum-sexiest-actor-cosmopolitan-may-2010.jpg

Ar pirmoji meilė gali būti ta, kuri tęsis visą gyvenimą? Filmo „Šokoladas“ režisierius ir romanų „Žinutė butelyje“, „Užrašų knygutė“ ir „Naktys Rodantėje“ autorius kviečia į romantiškiausią šio pavasario filmą „Brangusis Džonai“. Jau Lietuvos kino teatruose.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2818
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt