Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Ketvirtoji animacinio filmo „Šrekas“ dalis Rusijoje bus parodyta prieš savaitę iki oficialios pasaulinės premjeros. Naujas animacinis filmas pavadintas „Šrekas. Ilgai ir laimingai“ (Shrek Forever After) bus parodytas gegužės 14 dieną festivalio „Animacijos naktis“ metu. Apie tai pranešime spaudai skelbia televizijos kanalas „2x2“, kuris ir organizuoja renginį.

Pasaulinė 3D animacinio filmo premjera numatyta gegužės 21 dieną, o į Lietuvą jis atkeliaus dar po poros savaičių, birželio 4 dieną. Filmo siužetas pasakoja apie gyvenimo rutinos varginamą Šreką, kuris norėdamas prasiblaškyti pasirašo sutartį su neužauga Rumpelstiltskinu ir patenka į alternatyvų pasaulį.

Šeštasis festivalis „Animacijos naktis“ vyks Maskvos kino teatre „Oktiabr“. Bilietas į jį kainuos 1000 rublių, apie 80 litų.

Be, kaip teigia kūrėjai, paskutinės „Šreko“ dalies festivalyje bus parodytos „Šeimos bičo“ kūrėjų naujos animacinio serialo „The Cleveland Show“ serijos, taip pat to paties kūrėjo Setho MacFarlane‘o animacinis filmas „Robot Chicken: Star Wars Episode II”

„Šrekas. Ilgai ir laimingai“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau birželio 4 dieną.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1353
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt