Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Vaikiškas knygeles ir jų ekranizacijas anglai tikrai moka kurti. Paklauskite, kad ir Hario Poterio, kad ir Auklės Makfi. Jai, žinoma, dar toli iki istorijų apie jaunąjį burtininką didybės ir plačių užmojų, bet kalbant apie antrą dalį, galima spręsti, kad ji yra teisingame kelyje.

Filmo pagrindu apie „Auklę Makfi“ yra paimta vaikiškų knygelių trilogija apie auklę Matildą – iš pirmo žvilgsnio kiek gąsdinančią ir panašią į pagyvenusią slaugę, kuri švelnumo ir nedidelių stebuklų pagalba įsisiautėjusius vaikus moko gerų manierų. Istoriją kinui apie auklę Matildą savo rankomis adaptavo pagrindinio vaidmens atlikėja Emma Thompson – ji parašė scenarijų abiems filmams bei netyčia prasitarė, kad bus ir trečia dalis.

„Filmavimo aikštelėje būdavo vaikų, kurie vaidino filme, tėvai ir kiekvieną rytą mes dalindavomės įspūdžiais ir naujomis istorijomis iš mūsų vaikų gyvenimo.“ – pasakoja aktorė Maggie Gyllenhaal, filme vaidinusi ponią Green. „Mano mūza filmavimo aikštelėje tapo mano grimuotoja, ji augina tris vaikus ir užantyje ji visada turėdavo kokią nors įdomią istoriją, pavyzdžiui kaip ši. Jos sūnaus gimtadienį buvo nusprendę pažymėti surengdami iškylą su nakvyne į kalnus, tačiau prieš pat gimtadienį sūnus susilaužė ranką ir tada palapines teko statyti savame kieme ir rengti pikniką. Ji man pasakodavo daugybę istorijų ir dažnai kartodavo:“ Tai taip panašu į jūsų personažą, ponią Green“. Labai greitai ši frazė tapo sparnuota ir skambėdavo visoje filmavimo aikštelėje.“

„Auklė Makfi ir didysis sprogimas“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau balandžio 30 dieną.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1036
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt