Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Itin didelio pasisekimo ir puikių kino kritikų atsiliepimų sulaukusio filmo “Tamsos riteris” (“The Dark Knight”) režisierius Christopheris Nolanas  į kino ekranus grįžta su nauju darbu – filmu “Pradžia”. Jau dabar kalbama, kad tai - vienas laukiamiausių 2010-ųjų metų filmų.

Mistiniame veiksmo trileryje, kuriame vaidina aktorius Leonardo Di Caprio, susipins mokslinė fantastika, o nusikaltimo scenarijus bus kuriamas mintyse.

Filmą “Pradžia” prodiusavo Ch. Nolanas kartu su ilgalaike prodiusavimo partnere – savo žmona Emma Thomas. Ji taip pat prodiusavo ir filmą “Tamsos riteris”, kuriame paskutinįkart ekrane nusifilmavo australų aktorius Heathas Ledgeris.

Naujasis Ch. Nolano filmas “Pradžia” Lietuvos kino teatrus pasieks vasarą – liepos mėnesio antroje pusėje.

Ch. Nolanas jau spėjo įsiminti kaip režisierius, kurio režisuoti filmai sulaukia itin didelio pasisekimo. Pavyzdžiui, fantastinis nuotykių filmas “Tamsos riteris” sumušė neįtikėtiną rekordą ir įėjo į kino istoriją kaip pelningiausiai startavęs visų laikų filmas (anksčiau šis rekordas priklausė komiksui “Žmogus-voras 3”). Jis sumušė geriausio uždarbio per vieną dieną rekordą (67,8 mln. dolerių), geriausio uždarbio per vieną savaitgalį rekordą (155 mln. dolerių) bei tapo trečiuoju per dvi dienas peržengusiu 100 mln. dolerių ribą.

Britų režisierius, rašytojas ir prodiuseris Ch. Nolanas gimė 1970 metais, liepos 30 d. Kinematografija susidomėjo nuo 8 metų, kai su tėvo kamera pradėjo filmuoti savo žaislus.

Lietuvos kino teatruose „Pradžia“ pradedamas rodyti liepos 23 d.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1001
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt