Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Gera žinia filmų “Betmenas” gerbėjams! Jau paskelbta naujausio filmo “BETMENAS 3” pasaulinė premjera - 2012 m. liepos 20 d. Filmą ir vėl režisuos Christopheris Nolanas, pristatęs ir pirmuosius du savo filmus apie žmogų-šiksnospranį: "Betmenas. Pradžia" ir 'Tamsos riteris".

2008 metais parodytas fantastinis nuotykių filmas “Tamsos riteris” į kino istoriją įėjo kaip pelningiausiai startavęs visų laikų filmas. Anksčiau šis rekordas priklausė komiksui “Žmogus-voras 3”. Per pirmąsias tris dienas juosta apie žmogų-šikšnosparnį “Tamsos riteris” į Jungtinių Amerikos Valstijų kino teatrų kasas sušlavė net 155,340 mln JAV dolerių, kai tuo tarpu “Žmogus-voras 3” praėjusių metų gegužę surinko 151,1 mln JAV dolerių.

Filmas, kuriame paskutinį savo vaidmenį atliko Heathas Ledgeris, surinkęs 13,1 mln. JAV dolerių, tapo lyderiu ir aktoriaus gimtinėje Australijoje ir Meksikoje, kur juosta surinko 6,6 mln.  Liepos 18-20 d. savaitgalis tapo pačiu sėkmingiausiu Holivudo storijoje – per tris dienas buvo parduota bilietų už 253 mln. JAV dolerių.

“Tamsos riteris“ jau pirmąją rodymo dieną pademonstravo galingą startą ir JAV bei Kanadoje surinko 66,4 mln. JAV dolerių 4,366 kino teatruose.  Kaip teigia kino studijos Warner Bros atstovai, šio filmo sėkme didžiąja dalimi galima laikyti talentingo režisieriaus Christopherio Nolano puikią idėją, taip pat prie sėkmės vienareikšmiai prisidėjo nepakartojama Heatho Ledgerio vaidyba. Juostoje aktorius įkūnijo bejausmį žudiką-psichopatą Džokerį, už kurį pranašaujamas pomirtinis  „Oskaras“. “Tamsos riterio” biudžetas  - 185 mln. JAV dolerių.

Trečiasis “Beetmenas” kol kas pavadinimo neturi. 


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1103
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt