Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Režisieriaus Christopheris Nolanas per savo karjerą yra pastatęs ne vieną filmą esantį interneto giganto IMDB top 250 filmų sąraše: “Memento“, “Betmenas: Pradžia“, “Tamsos Riteris” ir “Prestižas”. Šių metų liepos mėnesį režisierius pristatys savo naujausią mokslinį veiksmo trilerį "Pradžia" („Inception").

Išradingasis režisierius sukūrė filmo koncepciją būdamas 16-os ir parašė pirmąjį scenarijaus variantą prieš 7-8 metus. Bet tik surinkęs milijardą dolerių su fenomenaliuoju "Tamsos riteriu" gavo 160 mln. JAV dolerių ir nekontroliuojamą laisvę realizuoti ypatingiausią sumanymą.

Tobulindamas kruopščiai užkoduotą scenarijų Ch.Nolanas sėmėsi įkvėpimo iš ankstyvųjų trilerių apie slaptąjį agentą Džeimsą Bondą ir kultinės "Matricos". Niekšingiausio blogio genijaus vaidmenį jis specialiai parašė japonui Kenui Watanabe ("Betmenas: pradžia", "Paskutinis samurajus").

Be to, ketvirtą kartą Ch.Nolano filme sutiko vaidinti seras Michaelas Caine'as, o airis Cillianas Murphy priėmė trečią režisieriaus pasiūlymą. Žvaigždingą aktorių rinktinę papildė "Oskaro" premijos laureatė Marion Cotillard, "Auksiniam gaubliui" nominuotas Josephas Gordonas-Levittas ir anglas Tomas Hardy.

Pasaulinė filmo premjera liepos 23 dieną.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1430
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt