Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Pačio paslaptingiausio 2010 metų filmo strategas Christopheris Nolanas laikosi principingo susitarimo nieko perdaug neaiškinti, nes šią vasarą žiūrovams nori parodyti kažką šviežio ir nematyto. Tik užsimena, kad fantastinis veiksmo trileris susipainios su "žmogaus proto architektūra". Įdomiausia, kad niekas nežino, kaip tiksliai suprasti šios  frazės reikšmę.

Filme vaidmenis atlieka puikiai žiūrovams pažįstami aktoriai Leonardo DiCaprio ("Kuždesių sala", "Melo pinklės", "Nerimo dienos"), Marion Cotillard bei Ellen Page ir kiti patyrę aktoriai.

Leo vaidinamas herojus valdo kontorą, kurios darbuotojai sugeba pasinerti į žmonių sapnus bei implantuoti naują informaciją ar panaikinti seną. Naujas užsakymas – už viliojantį atlyginimą reikia įsiskverbti į sėkmingo verslininko smegenis bei įrašyti informaciją, kuri leistų jo konkurentams pakoreguoti verslininko mąstyseną.

Pagrindinį vaidmenį atlikęs Leonardo DiCaprio nesislapstydamas pripažino, kad kiekvieną filmavimo dieną privalėjo spręsti detektyvinius rebusus, kad išnarpliotų siurrealias idėjas.

"Tai pats beprotiškiausias filmas, kokiame man teko dalyvauti", - intriguoja jo partnerė Ellen Page.

Pasaulinė filmo premjera liepos 23 dieną.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1048
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt