Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Balandžio 21 dieną Niujorko kino festivalio „Tribeca“ atidaryme įvyko ilgai laukta animacinio filmo „Šrekas. Ilgai ir laimingai“ premjera. Juosta, kurią susuko „DreamWorks“, yra žymios filmų apie žaliąjį žmogėdrą serijos tęsinys. Patys filmo kūrėjai tikina, kad tai paskutinė, ketvirtoji populiaraus animacinio filmo dalis. Lietuvoje filmas pradedamas rodyti birželio 4 dieną.

Žinoma, kad ketvirtoje dalyje žaliasis milžinas pateks į kitokią pasakos versiją, kur pagrindiniai herojai pasirodo visai kitokiame amplua. Pavyzdžiui, Batuotas katinas išsiskiria su savo kardu vardan rožinio kaspino ant kaklo, Asilas tampo vežimą, o pats Šrekas kovoja su melagiu neūžauga Bilduku.

Tai toli gražu ne visi siurprizai, kurie laukia istorijos apie didelį žalią žmogėdrą gerbėjų. Nesenai kino kompanija „DreamWorks“ pareiškė apie savo ketinimus konvertuoti visas buvusias animacinio filmo dalis į 3D formatą.

„Dabar visi mūsų filmai saugomi skaitmeniniame formate. Žinoma, konvertavimo į 3D procesas pareikalaus nemažų piniginių resursų, tačiau mes pakilsime į šiuolaikinį lygį“ – sako vykdantysis „DreamWorks“ direktorius.

Tiesa, vienu „Šreku“ direktorius nusprendė neapsiriboti. Jo manymu, naujamadis formatas gali būti pritaikytas ir tokiems žinomiems filmams kaip „Titanikas“.

„Šrekas. Ilgai ir laimingai“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau birželio 4 dieną.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1019
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt