Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Vienas iš „Saulėlydžio“ tęsinių aktorių Peteris Facinelli atskleidė, jog tarp filmo vyrų aktorių egzistuoja neoficialios varžybos - kuris daugiau laiko praleis sporto salėje ir pademonstruos labiau ištreniruotus kūno raumenis.

36-erių aktorius, filme „Saulėlydis“ bei jo tęsiniuose vaidinantis vampyrą Carlisle Culleną, pasakojo:

“Užtemimo“ filmavimo metu tarp mūsų visų vyko slaptos ir nesusitartos varžytuvės. Nors filme nėra daug apsinuoginimo vietų ir mano vaidinamam herojui nereikėjo atrodyti kaip tarkim Kellano Lutzo herojui, tačiau atliekant kovų scenas - gera fizinė parengtis buvo privaloma. Todėl aš kaip ir  visi kiti vaikinai kiekvieną atsiradusią laisvą akimirką praleisdavau treniruoklių salėse. Ir bet kada, kai tik kam nors prireikdavo vieną iš mūsų surasti, iškart eidavo ieškoti būtent ten.

Peteris Facinelli teigia, esą iš visų aktorių būtent Kellanas Lutzas į šia svaržytuves pažiūrėjo rimčiausiai ir tapo neoficialiu jų nugalėtoju.

„Atsimenu, kai nusileidęs liftu į treniruoklių salę, tik atsidarius durims prieš save išvydau Kellaną Lutzą ant grindų darantį atsispaudimus. Tą pačią akimirką iškėliau rankas į viršų ir pripažinau:“Viskas, tu laimėjai“. Po šio susitikimo ramia širdimi nuėjau į savo viešbučio kambarį“,- paslaptingos dvikovos detales paviešino aktorius.

Nors „Saulėlydžio“ tęsinys „Užtemimas“ kinuose pasirodys tik liepos 2 d., tačiau bilietus į šį filmą galima įsigyti jau dabar.

Taip pat visi nemačiusieji pirmųjų filmo dalių „Saulėlydis“ ir „Jaunatis“ birželio 30 d. kviečiami jas išvysti kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ bei liepos 1 d. „Forum Cinemas Kaune“ už specialią kainą.

„Saulėlydžio“ tęsinys „Užtemimas“ kinuose nuo liepos 2 d.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1928
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt