Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

MTV kino apdovanojimuose, už geriausio bučinio sceną filme „Jaunatis“ gavę apdovanojimą aktoriai  Robertas Pattinsonas ir Kristen Stewart, užlipę ant scenos apsimetinėjo nemokantys bučiuotis. 

Tiek „Saulėlydžio“ tęsiniuose, tiek ir realiame gyvenime esanti porelė, sekmadienio naktį vykusiuose apdovanojimuose nepademonstavo bučinio už kurį ir gavo apdovanojimą. Porelė nerangiai flirtavo ant scenos ir apsimetinėjo nelabai žinantys, kaip tas bučinys turėtų atrodyti.

Tačiau apdovanojimus stebėjusi auditorija neliko nuvilta, ant scenos užlipus aktorei Sandrai Bullock - prasidėjo linksmybės. Visų pirma ji įsisiurbė apdovanojimą įteikusiai Scarlett Johansson į lūpas, o vėliau dar ir pajuokavo apie ją ištikusią santuokos krizę ir skyrybas su neišikimuoju vyru. Sandra Bullock tą vakarą buvo apdovanota už  visos karjeros pasiekimus.

MTV kino apdovanojimuose „Saulėlydžio“ tęsinys „Jaunatis“ buvo pripažintas geriausiu filmu, o Kristen Stewart bei Robertas Pattinsonas išrinkti geriausiais aktoriais. Be šių apdovanojimų Robertas Pattinsonas dar atsiėmė statulėlę už pasaulinės superžvaigždės statusą.

Ceremonijos metu buvo parodyta dar niekur nedemonstruota ištrauka ir iš liepos mėnesį pasirodysiančio „Užtemimo“.

„Saulėlydžio“ tęsinys „Užtemimas“ kinuose nuo liepos 2 d.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2972
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt