Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Vestuvėms besiruošianti aktorė Emily Blunt vis daugiau laiko praleidžia artimo draugo Marco Bouwerio draugijoje. Žinomas stilistas „Oskaru“ už geriausius kostiumus apdovanoto istorinio filmo „Viktorija. Jaunoji karalienė“ žvaigždei dalina vertingus patarimus dėl vestuvinės suknelės pasirinkimo.

Ją M. Bouweris jau rengė keliems svarbiems renginiams, todėl neatmetama galimybė, kad šį kartą jam bus leista įgyvendinti vestuvinės suknelės viziją. Stilistas įsitikinęs, jog jokių problemų dėl sunelės siūvimo iškilti neturėtų: „Ji turi modelio kūną“.

„Norėčiau matyti Emily dėvint kažką labai plono, paprasto“, - mintimis dalinosi M. Bouweris. Stilistas pajuokavo, jog E. Blunt primena „Alisos Stebuklų šalyje“ heroję, kurios suknelės dizainą jis norėtų pakeisti.

Priminsime, kad E. Blunt ir Johnas Krasinski apie sužadėtuves paskelbė praėjusių metų rugpjūtį. Nuo to laiko aktorė buvo nominuota keliems svarbiems apdovanojimams. Nemažai šiltų atsiliepimų sulaukė jos vaidmuo įspūdingo grožio istoriniame epe „Viktorija. Jaunoji karalienė“.

Ji valdė milijonus… Tačiau jos širdis priklausė tik vienam. Pasinerkite į karališkąsias intrigas ir amžiaus meilės istoriją gražiausiame metų filme "Viktorija. Jaunoji karalienė". Nuostabaus grožio epas buvo apdovanotas „Oskaru“ už geriausius kostiumus ir nominuotas dar 14 prestižinių kino apdovanojimų, įskaitant dar 2 „Oskarus“. Lietuvos kino teatruose nuo birželio 18 dienos.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1210
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt