Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Paskutinis filmas „Saulėlydžio“ sagoje „Brėkštanti aušra“ bus padalintas į dvi dalis. Anot pranešimo spaudai - pirmoji dalis kinuose turėtų pasirodyti 2011 metų lapkričio mėnesį.

Summit Entertainment patvirtino sklandžiusius gandus, jog finalinė filmo apie vampyro ir mirtingosios meilę dalis bus padalinta į du skirtingus filmus. Abiejuose filmuose pagrindinius vaidmenis kaip ir visuose preš tai buvusiuose „Saulėlydžio“ tęsiniuose bei liepos 2 d. kinuose dar tik pasirodysiančiame „Užtemime“ atliks Robertas Pattinsonas vaidinantis Edwardą Culleną, o jo mylimąją Bellą - Kristen Stewart.

Išplatintame spaudos pranešime teigiama: „Visų „Saulėlydžio“ sagų leidybinė kompanija Summit Entertainment patvirtino, jog „Saulėlydžio“ tęsinys „Brėkštanti aušra“ bus išleistas kaip dvi skirtingos dalys, kurių pirmoji pasirodys 2011 metų lapkričio mėnesį. Filmavimo darbai prasidės jau šių metų rudenį“.

Neseniai Robertas Pattinsonas pajuokavo apie „Brėkštančioje aušroje“ būsiančias sekso scenas, pareikšdamas, jog ši dalis lengvai galėtų tapti tik suaugusiems leidžiamu žiūrėti filmu.

„Paskutinėje dalyje Bella tampa vampyre ir išteka už savo meilės Edwardo. Nors dar ir neskaičiau filmo scenarijaus, bet nujaučiu, jog intriguojančių intymių scenų tikrai bus“, -  savo spėjimais dalijosi aktorius Robertas Pattinsonas.

„Man labai įdomu kaip jie sugalvos romantines meilės scenas iš knygos perkelti į ekraną. Visko gali būti, kad gausis filmas su „S“ cenzu. Įsivaizduokite, kas būtų, jei mes nuspręstumėme „Saulėlydžio“ tęsinį paversti atvirų sekso scenų filmu tik suaugusiems?“, - tik suaugusiems skirtas fantazijas išdėstė 24-erių aktorius.

„Saulėlydžio“ tęsinys „Užtemimas“ kinuose nuo liepos 2 d.

 


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 4449
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt