Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

37 metų aktorė Cameron Diaz neslepia savo supratimo apie sveiką gyvenimo būdą. Aktorės manymu, amžinai jaunystei reikalingas seksas, teisinga mityba (įskaitant didelį kiekį švaraus geriamo vandens), aerobikos treniruotės ir gera nuotaika.

C.Diaz tvirtina, kad išlikti geros formos jai, visų pirma, padeda intymių poreikių tenkinimas. Erotinių troškimų išsipildymas, anot žvaigždės, yra absoliučiai natūralus ir būtinas dalykas kiekvienai moteriai. Deja, aktorė kol kas neturėjo laimės suprasti, kiek šeimyninis gyvenimas yra pranašesnis už nepastovius santykius.

Įžymybė, nekreipdama dėmesio į besiartinantį 40-ąjį jubiliejų, vengia susisaistyti santuokos saitais ir rūpintis palikuonimis. Savo poziciją C.Diaz grindžia potencialių skyrybų baime. Vietoje to, kad ieškotų mylinčio vyro ir gimdytų jam vaikus, gražuolė užsiėmusi aktorės karjera.

Ne taip senai kino ekranuose pasirodė paskutinė animacinio filmo „Šrekas“ dalis, kuriame Cameron įgarsino princesę Fioną, o liepos 16 dieną pradedama rodyti veiksmo komedija „Kaip diena ir naktis“, kur aktorė kartu su Holivudo superžvaigžde Tomu Cruise‘u atliko pagrindinius vaidmenis itin puikiai „sukaltame“ veiksmo, komedijos ir romantikos pilname trileryje.

Cameron Diaz ir Tom Cruise filme „Kaip diena ir naktis“ Lietuvos kino teatruose nuo liepos 16 dienos.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1274
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt