Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Šią vasarą laukia ne vienas viršūnių topus užkariausiantis filmas, tačiau nėra abejonių: kino juosta „Pradžia“ – labiausiai intriguojantis šios vasaros filmas.

Režisierius Christopheris Nolanas per savo karjerą yra pastatęs ne vieną filmą esantį interneto giganto IMDB top 250 filmų sąraše: „Memento“, „Betmenas: Pradžia“, „Tamsos Riteris“ ir „Prestižas“.

Šių metų liepos mėnesį jis pristatys savo naujausią darbą - įspūdingą specialiųjų efektų filmą „Pradžia“ („Inception“). Tai naujausias jo projektas po didžiulės sėkmės ir palankaus kritikų įvertinimo sulaukusio filmo „Tamsos Riteris“ 2008-ųjų vasarą. Šis filmas tapo pelningiausiu Holivudo istorijoje.

Naujame Ch.Nolano filme vaidina įspūdinga aktorių komanda: Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard, Cillian Murphy, Ellen Page, Joseph Gordon-Levitt. Filmui tarsi iš anksto lemta tapti vienu originaliausių, kuriuos išvysime didžiuosiuose kino centrų ekranuose.

Domas Cobb (akt. Leonardo DiCaprio) - talentingas vagis. Jis geriausias savo srities specialistas, kai kalbama apie ko nors išgavimą ar ko vertingo nukniaukimą, kol žmogus miega, o jo sąmonė tuo metu – pati pažeidžiamiausia.

D.Cobbo retas sugebėjimas padarė jį geidžiamiausiu žaidėju šnipinėjimo pasaulyje. Tačiau tuo pačiu metu tai jį pavertė tarptautiniu bėgliu ir kainavo viską, ką jis kada nors mylėjo.

Ir štai D.Cobbui pasiūloma galimybė visa tai susigrąžinti. Vienas paskutinis darbas gali jam sugrąžinti buvusį gyvenimą, tačiau tik tuo atveju, jeigu jis sutiks atlikti neįmanoma.

Tačiau viskas pasisuka netikėta linkme: vietoje tobulo apiplėšimo D.Cobbui kartu su specialistų komanda reikia ne pavogti idėją, bet patiems ją įdiegti.

Jei jiems pasiseks, tai bus tobulas nusikaltimas. Tačiau joks kruopštus suplanavimas ar kompetencija negali paruošti komandos pavojingam priešui, kuris, panašu, numato kiekvieną būsimą jų žingsnį. Tai priešas, kurį tik D.Cobbas gali pamatyti ateinantį.

Šią vasarą jūsų sąmonė kurs nusikaltimo scenarijų.

Kinuose – nuo liepos 23 d.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1128
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt