Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Šiuo metu vykstančiame tarptautiniame Edinburgo kino festivalyje (birželio 16-27 d.) dalyvauja ir filmas apie daugybę pasiekėjų tarp jaunųjų britų sulaukusį „Northern Soul“ judėjimą. Juostoje apie svaiginančius šokio judesius „SoulBoy“ vaidina ir „Gatvės šokių 3D“ žvaigždė Nichola Burley.

Jaunosios britų kino žvaigždės N. Burkley vaidinama herojė padeda naujokams įsitraukti į judėjimą bei savo sugebėjimus pademonstruoti scenoje. Beje, mokytojos vaidmuo jai teko ir juostoje „Gatvės šokiai 3D“.

Ambicingoji Karlė (akt. N. Burley) pateko į gatvės šokių finalą, tačiau reikšmingiausią akimirką ilgametis draugas atsuka nugarą. Mergina randa prieglobstį baleto akademijoje, kai patyrusi mokytoja-choreografė pasiūlo šokių studijos patalpas su sąlyga įtraukti į varžybų sūkurį… baleto artistus!

Ar pasiruošę pirmą kartą kino istorijoje patirti kvapą gniaužiančius 3D šokius? „Gatvės šokiai 3D“ – pirmasis vaidybinis filmas po Jameso Camerono „Įsikūnijimo“, kuris buvo specialiai nufilmuotas 3D kameromis, o ne konvertuotas iš įprasto dvimačio vaizdo. Todėl superpopuliaraus anglų TV projekto „Britain's Got Talent“ laimėtojų „Diversity“, „Flawless“, George'o Sampsono bei daugybės kitų geriausių pasaulyje šokėjų pasirodymus filme „Gatvės šokiai 3“ išvysite įspūdingiau, nei bet kada anksčiau! Lietuvos kino teatruose nuo birželio 25 dienos.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1251
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt