Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

„Pradžia“ - tai filmas, kurį kiekvienas privalo pamatyti šią vasarą, nors niekas neturi menkiausio supratimo, apie ką jis. Užsimenama, kad šis fantastinis veiksmo trileris susipainios su „žmogaus proto architektūra“, tačiau niekas nežino, kaip tiksliai suprasti šios frazės reikšmę.

Kino genijumi vadinamas Chistopheris Nolanas pirmą kartą po dviejų metų pertraukos vėl pristato naują savo darbą. Jis nebuvo sukūręs naujo filmo po paskutinio savo darbo – fenomenaliojo „Tamsos Riterio“ („The Dark Knight“).

Naujojo Ch.Nolano filmo „Pradžia“ vaidinančių aktorių sudėtis – įspūdinga: aktorius ir filmų prodiuseris, „Auksinio gaublio“, „Sidabrinio lokio“ ir dviejų „MTV“ filmų apdovanojimų savininkas Leonardo DiCaprio, „Auksiniam gaubliui“ nominuotas Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, „Oskaro“ premijos laureatė Marion Cotillard, ketvirtą kartą šio režisieriaus filme vaidinantis seras Michael Caine ir trečiąkart - Cillian Murphy. Spėjama, kad šis aktorių žvaigždynas taip pat gali prisidėti prie naujojo filmo sėkmės.

Domas Cobb (akt. Leonardo DiCaprio) - talentingas vagis, geriausias savo srities specialistas, kai kalbama apie ko nors išgavimą ar ko vertingo nukniaukimą, kol žmogus miega, o jo sąmonė tuo metu – labiausiai pažeidžiama

D.Cobbo retas sugebėjimas padarė jį geidžiamiausiu žaidėju naujajame korporacijų ir šnipinėjimo pasaulyje. Tačiau tuo pačiu metu tai jį pavertė tarptautiniu bėgliu ir kainavo viską, ką jis kada nors mylėjo.

Netikėtai D.Cobbui pasiūloma galimybė visa tai susigrąžinti. Vienas paskutinis darbas gali jam sugrąžinti buvusį gyvenimą, tačiau tik tuo atveju, jeigu jis sutiks atlikti neįmanoma.

Tačiau viskas pasisuka netikėta linkme – vietoj to, kad pavogtų idėją, D.Cobbui ir jo specialistų komandai reikią ją įdiegti.

Jei jiems pasiseks, tai bus tobulas nusikaltimas. Tačiau joks tobulas pasiruošimas ar kompetencija negali paruošti komandos pavojingam priešui, kuris, panašu, numato kiekvieną būsimą jų žingsnį. Tai priešas, kurį ateinantį gali pamatyti tik D.Cobbas.

Šią vasarą jūsų sąmonė kurs nusikaltimo scenarijų.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1052
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt