Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Birželio 25 d. Lietuvoje startavusi ilgai laukta muzikinė drama „Gatvės šokiai 3D“ jau spėjo pelnyti Lietuvos žiūrovų simpatijas. Vos per kelias ilgojo Joninių savaitgalio dienas filmas uždirbo virš 100 tūkst. litų.

„Gatvės šokiai 3D“ žiūrovus pavergė įspūdingomis šokių scenomis, gausiai pagardintomis akrobatiniais triukais ir įsimintu garso takeliu.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka legendinė aktorė Charlotte Rampling („Naktinis portjė“, „Baseinas“) ir naujokai kine, bet ne televizijoje – populiaraus britų televizijos talentų šou „Britain‘s Got Talent“ dalyviai ir finalininkai – šokėjų grupės „Flawless“ ir „Diversity“.

Talentingi gatvės šokėjai savo sėkmės valandos sulaukė pasirodę 2009-ųjų „Britain‘s Got Talent“ laidoje. Išvydęs įspūdingus šokėjų pasirodymus netgi rūstusis komisijos pirmininkas Simonas Cowellas iš susižavėjimo neteko žado. Abi šokėjų komandos pateko į finalą, o viena jų – „Diversity“ tapo šou laureatais, paveržusiais pergalę iš netikėtai britų numylėtine tapusios Susane Boyle.

Netrukus ne tik šou laimėtojai „Diversity“, bet ir „Flawless“ buvo pakviesti pasirodyti geriausiame šių metų šokių filme „Gatvės šokiai 3D“.

Rudenį filmo ir „Diversity“ bei „Flawless“ gerbėjų Lietuvoje laukia itin džiugi žinia – Vilniuje vyksiančiose „Urban Dance“ gatvės šokių varžybose ketina apsilankyti abi filme pasirodančios šokėjų komandos.

„Flawless“ grupei tai bus jau ne pirmoji viešnagė Lietuvoje, sykį jie jau lankėsi Vilniuje vykusiose „Urban Dance“ šokių varžybose.

„Gatvės šokiai 3D“ – pirmasis vaidybinis filmas po Jameso Camerono „Įsikūnijimo“ specialiai nufilmuotas 3D kameromis, o ne konvertuotas iš įprasto dvimačio vaizdo.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1769
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt