Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Režisierius Christopheris Nolanas savo naujausiam specialiųjų efektų filmui „Pradžia“ pasitelkė keletą kino žanrų.

Tai pirmas kartas po dviejų metų pertraukos, kai kino genijumi vadinamas režisierius su nauju savo darbu grįžta į kino ekranus. Paskutinis jo darbas - filmas „Tamsos Riteris“ - 2008-iais sulaukė nepaprastai gero kritikų įvertinimo. Su šiuo fenomenaliuoju filmu surinkęs milijardą dolerių Ch.Nolanas gavo 160 mln. JAV dolerių ir nekontroliuojamą laisvę realizuoti ypatingiausią savo sumanymą.

Išradingasis režisierius Ch.Nolanas filmo „Pradžia“ koncepciją sukūrė būdamas 16 metų, o pirmąjį scenarijaus variantą parašė prieš 7-8 metus.

Tobulindamas kruopščiai užkoduotą naujojo savo filmo scenarijų Ch.Nolanas įkvėpimo sėmėsi įkvėpimo iš ankstyvųjų trilerių apie slaptąjį agentą Džeimsą Bondą ir kultinės "Matricos".

Niekšingiausio blogio genijaus vaidmenį Ch.Nolanas specialiai parašė japonui Kenui Watanabe ("Betmenas: pradžia", "Paskutinis samurajus"). Ketvirtą kartą pas jį sutiko vaidinti seras Michaelas Caine'as, o trečiąkart - airis Cillianas Murphy. Žvaigždingą filme vaidinančių aktorių rinktinę papildė "Oskaro" premijos laureatė Marion Cotillard, "Auksiniam gaubliui" nominuotas Josephas Gordonas-Levittas ir anglas Tomas Hardy.

„Filme pasakojama apie realybę ir realybės suvokimą - tai, kas man įdomiausia. Tai specialiųjų efektų veiksmo filmas apie šiuolaikinį pasaulį, bet su trupučių mokslinių žinių“, - sakė filmo režisierius Ch. Nolanas.

Filmo „Pradžia“ įvykių centre atsiduria pagrindinis herojus, savo srities ekspertas Domas Cobbas ir jo suburta specialistų komanda.

„Tai visumos įspūdį sukuriantis filmas, struktūruotas tarsi siaubo filmas. Jame netrūksta veiksmo ir nuotykių“, - prasitarė režisierius.

Tačiau daugiau Ch.Nolanas neišsiplečia pasakodamas apie filmo detales ir sąmokslo teoriją, kuri tiesiog apaugusi paslaptimis.

Filmo „Pradžia“ premjera Lietuvoje - liepos 23 dieną.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1209
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt