Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Internete pasirodė nauji kadrai iš filmo „Paskutinis Oro valdovas: Ango legenda“. Juos, o ir taip pat keletą nuotraukų iš filmavimo aikštelės galima pamatyti http://www.kinogallery.com/films/foto.php?id=the-last-airbender. Ten pat galima pažiūrėti ir keletą ištraukų iš būsimo filmo.

„Paskutinis Oro valdovas: Ango legenda“ kuriamas animacinio serialo motyvais. Juostos siužetas sukasi apie berniuką vardu Angas, paskutinį iš oro valdovų genties ir kuris geba valdyti visas keturias stichijas. Tik jis gali sustabdyti kruviną karą, kurį Ugnies Nacija pradėjo prieš kitas gentis.

Filmo režisierius - M. Night Shyamalan‘as. Įdomus faktas tai, kad filmų „Šeštasis pojūtis“, „Įvykis“ ir „Kaimas“ režisierius ir scenarijų autorius pirmą kartą filmuoja ne pagal savo paties parašytą scenarijų. Pagrindinius vaidmenis filme, kurio pasirodymas Lietuvoje planuojamas rugpjūčio 20 dieną, atlieka Jackson Rathbone, Nicola Peltz ir Dev Patel.

Portalas „HeatVision“ praneša, kad dar pilnai nepabaigęs filmo „Paskutinis Oro valdovas: Ango legenda“ režisierius jau rengiasi naujam, kol kas dar pavadinimo neturinčiam projektui. Pranešama, kad, greičiausiai, pagrindinius vaidmenis naujame filme atliks aktoriai Gwyneth Paltrow, Bruce Willis ir filmų „A Komanda“ bei „Pagirios Las Vegase“ žvaigždė Bradley Cooperis. Scenarijus, kurį šį kartą rašė pats režisierius - kruopščiai saugomas paslaptyje.

„Paskutinis Oro valdovas: Ango legenda“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau rugpjūčio 20 dieną. Įspūdingas filmo scenas sustiprins 3D vaizdas.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1656
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt