Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Prieš dešimtmetį nufilmuotas „Šeštasis pojūtis“ buvo puikus filmas, kuris režisierių M. Night Shyamalaną pakylėjo iki didžiųjų Holivudo režisierių, o ir aktoriui Bruce Willis pažėrė nemažai pliusų į karjeros kraitį.

Dabar jiedu planuoja vėl susibėgti ir susukti naują filmą. Tik štai mes dar nežinome kokį: sklinda labai niūrūs gandai apie super slaptą projektą, kurį M. Night Shyamalanas bando parduoti Holivude. Scenarijus jau lyg ir yra, bet skaitė jį tik patys pačiausi didelių kino studijų menedžeriai ir tik pasirašę sutikimą, kad niekam neatskleis scenarijaus detalių. Dar kalbama, kad skaitė jie tą scenarijų prižiūrimi paties Shyamamalano. Tamsūs šio itin slapto projekto vandenys, bet anksčiau ar vėliau viskas nuteka į internetą.

Belaukiant daugiau naujienų reiktų paminėti, kad jau rugpjūčio 20 dieną Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti naujas M. Night Shyamalano filmas „Paskutinis Oro valdovas: Ango legenda“ pagardintas 3D efektais ir biudžetu prilygstantis garsiajam Jameso Camerono „Įsikūnijimui“.

„Paskutinis Oro valdovas: Ango legenda“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau rugpjūčio 20 dieną.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1219
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt