Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Dabar ji žavi, talentinga ir besimėgaujanti populiarumu. Tačiau būdama 27-erių prancūzų aktorė Marion Cotillard beveik buvo nusprendusi nutraukti savo aktorės karjerą ir užsiimti labdara, todėl, kad nesulaukė pasiūlymų filmuotis trokštamuose vaidmenyse.

Tokios mintys dabar 35 metų aktorę buvo apnikusios prieš gaunant vaidmenį Timo Burtono filme „Mano gyvenimo žuvis“ („Big Fish“). M.Cotillard prisipažino kad dėl tokio sprendimo apsigalvojo tik dėl savo agento.

„Svajojau dirbti su tokiais režisieriais kaip JAV režisierius, prodiuseris ir scenaristas  Francis Ford Coppola, Martinas Scorsese, Timas Burtonas, Davidas Lynchas, Stevenas Spielbergas. Nenorėjau toliau piktintis ir laukti, kol kas nors man pasiūlys trokštamą vaidmenį. Taigi būdama 27-erių, pasakiau savo agentui, jog stabdau aktorės karjerą ir pradėsiu dirbti su Žaliųjų judėjimu“, - atskleidė M.Cotillard.

Jos agentas prieš apsisprendžiant paprašė nueiti į dar vieną susitikimą. Tai buvo lemtingas susitikimas su režisieriumi Timu Burtonu dėl filmo „Mano gyvenimo žuvis“. Jame M.Cotillard gavo vaidmenį“.

Nuo tada M.Cotillard ėmė kilti karjeros laiptais, o 2007-iais buvo nominuota „Oskarui“ kaip geriausia aktorė filme „Edit Piaf. Rožinis gyvenimas“ („Edith Piaf in La Vie en Rose”). Jame Marion Cotillard atliko pagrindinį vaidmenį. Nėra abejonių - šis filmas tapo žaviosios Marion vizitine kortele.

Vėliau ji puikiai įvertinta filme “Visuomenės priešai” („Public Enemies”), kuriame vaidino kartu su aktoriumi Johny Deppu. Neliko nepastebėta ir filme „Devyni” („Nine”), kuriame suvaidino kartu su visu aktorių žvaigždynu: Danieliu Day-Lewisu, Nicole Kidman, Penelope Cruz.

Šią vasarą M.Cotillard į didžiuosius ekranus grįžta šalia Leonardo DiCaprio su naujausiu režisieriaus Christopherio Nolano filmu “Pradžia” („Inception”).

Tai pirmas režisieriaus darbas po fenomenaliojo filmo „Tamsos Riteris” („Dark Knight”), bendram darbui subūręs visą aktorių žvaigždyną: M.Cotillard, Leonardo DiCaprio, Ellen Page, Josephą Gordon Levittą ir Michalį Cane.

Be to, aktorė turi pasiūlymų ir ruošiasi vaidinimui kituose filmuose. Tarp jų – ir  naujajame W.Alleno filme „Vidurnaktis Paryžiuje” („Midnight In Paris”).

Ar žinote, kad:

* M. Cotillard  karjerą pradėjo banaliuose komerciniuose hituose, bet po to pasižymėjo stipriais vaidmenimis nepriklausomo kino filmuose „Nekaltybė“, „Ilgos sužadėtuvės“ ir „Marija“.

* Labiausiai šią prancūzę išgarsino pagrindinis Edith Piaf vaidmuo filme „Edit Piaf. Rožinis gyvenimas“.

* Ji buvo pirmoji prancūzė nuo 1960 metų gavusi „Oskarą“.

* Filme „Edit Piaf. Rožinis gyvenimas“ ji įkūnijo legendinę dainininkę Edith Piaf nuo 19-os iki 47-erių, o daugelyje scenų slėpė savo tikrąjį veidą po devyniais grimo sluoksniais ir pačiais įvairiausiais perukais.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1346
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt