Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Filmų „Grobuonis“ ir „Kietas riešutėlis“ režisierius Johnas McTiernanas teisme prisipažino apgavęs FTB agentus, kurie vykdė tyrimą dėl privataus detektyvo Anthony Pellicano veiklos, rašo „The Hollywood Reporter“. Režisierius taip pat prisipažino melavęs pačiam teismui.

„Holivudo detektyvu“ vadinamas Anthony Pellicano režisierių apkaltinto neteisėtu daugelio kino industrijos atstovų pasiklausymu ir sekimu. 2002 metais kurdamas filmą „Rolerbolas“ J.McTiernanas pasinaudojo seklio paslaugomis, norėdamas pasiklausyti filmo prodiuserio pokalbių.

Už melavimą teisme režisieiurs už grotų gali praleisti iki metų. Jo bylos nuosprendis bus paskelbtas šių metų spalio 4 dieną.

Rugpjūčio 20 dieną Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti filmas „Grobuonys“ yra žymaus Johno McTiernano 1987 metų filmo su Arnoldu Schwarzeneggeriu perdirbinys. Filme naujame amplua pamatysime filmo „Pianistas“ žvaigždę Adrieną Brody, Laurence‘ą Fishburne‘ą, Danny Trejo ir kitus populiarius Holivudo aktorius. „Grobuonių“ scenarijaus autorius Robert Rodriguez šios dienos laukė 15 metų ir tvirtina, kad tai – geriausias grobuoniškų filmų perdirbinys.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1059
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt