Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Jau šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti paslaptingiausia ir viena laukiamiausių kino juostų „Pradžia“ („Inception“).

Efektingo veiksmo filmo kūrėjas Ch. Nolanas („Tamsos riteris", „Memento", „Prestižas“) ilgai tobulino kruopš­čiai už­ko­duo­tą sce­na­ri­jų. Įkvėpimo jam sėmėsi iš ankstyvųjų trilerių apie slaptąjį agentą Džeimsą Bondą ir kultinės „Matricos". Galiausiai sukūrė didelį ir įspūdingą, tobulo veiksmo, stulbinančių vaizdų, originalaus siužeto ir genialios Leonardo DiCaprio vaidybos kino šedevrą.

Režisierius naujausiu savo darbu - įspūdinga specialiųjų efektų veiksmo juosta „Pradžia“ - įrodė, kad norint sukurti pritrenkiantį kino filmą nereikia 3D efektų. Jau dabar naujausią Ch.Nolano juostą daugelis vadina neeiliniu ir ypatingu kino reginiu. Specialiųjų efektų filmas „Pradžia“ suteikia sveiku protu nesuvokiamą jausmą, jog žiūrovas panardinamas į kitą pasaulį, o ekranas prieš jus tampa tik dar vienu sapnų lygmeniu.

„Rezultatas nustebins kiekvieną jį pamačiusį“, - sakė pagrindinį vaidmenį filme atliekantis L.DiCaprio. Jo herojus - talentingiausias vagis, geriausias savo srities specia­listas, valdantis kontorą, kurios darbuotojai sugeba pasinerti į žmonių sapnus bei implantuoti naują informaciją ar panaikinti seną. Naujas užsakymas – už viliojantį atlyginimą reikia įsiskverbti į sėkmingo verslininko smegenis bei įrašyti informaciją, kuri leistų jo konkurentams pakoreguoti verslininko mąstyseną.

"Tamos riterio" režisuotą kino juostą Lietuvos žiūrovai nuo šio penktadienio galėsžiūrėti didžiausiuose Lietuvos kino centruose Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje ir Panevėžyje. O šį ketvirtadienį (liepos 21 d.) nekantriausi žiūrovai „Pradžią“ gali pažiūrėti išankstiniuose seansuose visuose „Forum Cinemas“ kino centruose, o nuo liepos 22 d. ir „Cinamon“ kino salėse.

Vėliau filmas pasieks ir kitus miestus.

Labiausiai intriguojantis šios vasaros filmas „Pradžia“ Lietuvos kino teatruose jau nuo liepos 23 d.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1106
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt