Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Pagrindinis  šiuolaikinės Amerikos komediografas Judd Apatow pagaliau ėmė ir suprodiusdavo istoriją apie seksą, narkotikus, rokenrolą ir apie tai kas būna, jeigu jūsų viršininkas – Sean „P. Diddy“ Combs.

Muzikos prodiuseris (P.Diddy) tarp savo darbuotojų surengia smegenų šturmą, reikalaudamas šviežių idėjų. Kuklus storulis Aaronas Greenas (aktorius Jonah Hill) pasiūlo surengti kadaise populiarios roko žvaigždės Aldous Snow sugrįžimo koncertą. Iniciatyva priimama – Aaronas važiuoja į Londoną, kad palydėtų artistą į Los Andželo „Greek Theatre“ areną. Litrai alkoholio, saujos kokaino, žolytės suktinės, būriai gražuolių ir neplanuotas vizitas į Vegasą maksimaliai apsunkina užduotį.

Judd Apatow ir kaip scenaristas, ir kaip prodiuseris vertina istorijas, kurias įmanoma įmantriai užmaskuoti. Iš pradžių atrodo, kad čia dominuos eilinio nevykėlio kompleksai ir fobijos. Bus, bet ne tai svarbiausia. Nevykėlį ištrauks iš jo niūrios tikrovės ir pasiūs į bekompromisį rokerišką siautulį. Susidaro įspūdis, kad vos tik veiksmas filmavimo aikštelėje pasidarydavo niūrus, filmo prodiuseris aktoriams išdalindavo po suktinę. Personažų apsirūkymas kai kuriais atvejais tiek autentiškas, kad neįmanoma suprasti kaip tokius dalykus galima suvaidinti būnant normalios psichinės būsenos.

Už siautulingą betvarkę ir lyriką buvo atsakingi du patikrinti Apatowo bičiuliai Nicholas Stoller (scenaristas ir režisierius) ir Jason Segel (scenaristas), kurie iki šio filmo kartu jau yra sukūrę komediją „Velniop tą Sarą Maršal”. Aktorius Jonah Hill, kuriam šį kartą atiteko pagrindinis vaidmuo, taip pat yra pastovus Apatowo projektų dalyvis. Filme „Tempk jį čia!“ dirbo sena, linksma ir vienas kitą iš pusės žodžio suprantanti kompanija.

 N-16 komedija „Tempk jį čia!“ Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti jau rugpjūčio 6 dieną.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 891
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt