Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Ar iš tiesų buvo taip paprasta filmuoti kai kurias filmo scenas, kaip atrodo?

JOSEPH GORDON-LEVITT: Žinoma. Jaučiausi tarsi būtų išsipildžiusios mano - dešimtmečio berniuko - svajonės. Mokiausi skraidyti ir kovoti su blogais vyrukais. Mums padėjo kaskadininkų komanda bei jiems vadovaujantis Tomas Struthersas. Jie taip pat kartu dirbo ir filmuojant filmą "Tamsos Riteris". Ir jiems tikrai pavyko nusipelnyti mano palankumą: jie tiek daug visko mane išmokė, parodė man virves, padrąsindavo. Kai ką atlikti iš tiesų buvo sunku, kartais jaučiau skausmą. Tačiau vertėjo - rezultatas pranoko viską. Buvo linksma.

Ar šis filmas buvo iššūkis ir fiziškai?

JOSEPH GORDON-LEVITT: Taip. Tai ir fizinis iššūkis ir iššūkis viskam, ką iki šiol buvau daręs gyvenime. Reikėjo daug treniruotis. Tapti profesionaliu atletu per keletą mėnesių. Sportavau kai buvau vaikas, bet ne iki tokio lygio. Bet man patiko tai, ko pareikalavo filmavimas. Kaskadininkai buvo nepakartojami. Kurį laiką buvome tik aš ir kaskadininkai. Jie mane priglaudė po savo sparneliu ir labai globojo. Niekada nesakė, kad "oi ne, tu šio triuko nepadarysi, aktoriau". Atvirkščiai, jie tarsi ragino: "Ok. ateik. Jei nori pabandyti, - pirmyn!Pažiūrėkime, kas išeis".

Be abejo, aš turėjau dublerį kaskadininką, vardu Andy. Išties, labai mielas vyrukas. Jis kasdien ateidavo į filmavimą. Ir aš didžiuodamasis galiu pasakyti, kad jis mane pakeitė tik vienoje filmo scenoje per visą filmą. Andy yra tik viename momente, trunkančiame sekundę. Tikrai nenoriu girtis, kaip dažnai būna, kad visus kaskadinius triukus atlikau pats. Tačiau šįkart viską atlikau pats, išskyrus tą vieną sceną.

Kaip sekėsi dirbti su komanda?

JOSEPH GORDON-LEVITT: Taip. Tai buvo didelis meilės romanas. Kiekvienas buvo laimingas dirbti Chrisui ir su iššūkių teikiančia, įkvepiančia bei nuotaikinga medžiaga. Buvo tiesiog malonumas kasdien ateiti į darbą. Visi visą laiką buvo laimingi. Nebuvo nė vieno, kuris skųstųsi ar krėstų nesąmones.

JOSEPH GORDON-LEVITT: Manau, pažiūrėję filmą galėsite pasakyti, jog:  "Jis buvo sukurtas žmonių, kuriems patinka tai, ką jie daro". Tai yra, kad aktoriai ne tiesiog vaidino už honorarą, ne todėl kad yra žinomi ar dar kas nors. Tačiau kiekvienas filmavosi, nes jie įsimylėję tai, ką daro. Ir manau tai matyti.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 891
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt