Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Debiutinis kino kompanijos „Universal“ 3D animacinis filmas„Bjaurusis aš“, pateisino kompanijos vadovybės viltis ir tapo komerciškai labai sėkmingu projektu.

Liepos pradžioje Šiaurės Amerikos kino teatruose pasirodė nauja animacinė 3D juosta „Bjaurusis aš“, debiutinis kino studijos „Universal“ animacinis projektas. Patirties trūkumą kompiuterinės animacijos filmų segmente kompanija nusprendė kompensuoti, pasikvietusi pagarsėjusį prodiuserį Christopherį Meledandrį. Pastarasis Holivudo prodiuseris spėjo gerai pasirodyti beveik visuose kinematografijos žanruose, bendradarbiaudamas su tokiais kino industrijos gigantais  kaip „20th Century Fox“ (čia jis dirbo 13 metų) ir „Walt Disney Pict“. Pasirinkusi Meledandri animacinio projekto vadovu, „Universal“ įvertino jo dalyvavimą tokiuose sėkminguose projektuose kaip „Ledynmetis“, „Ledynmetis 2“ ir „Simpsonų filmas“.

„Žinoma, didžioji sėkmės dalis priklauso nuo suburtos aukščiausio lygio profesionalų komandos, kurie buvo pakviesti sukurti naują animacijos padalinį. Pats svarbiausias, tai prodiuseris Christopher Meledandri, kuris dirbo su viena sėkmingiausių pastarųjų metų animacinių franšizių – „Ledynmetis“. Jo dėka buvo sukurta daugianacionalinė komanda, kuri sugebėjo apjungti savo patirtį ir sukurti produktą, kuris sulaukė žymiai didesnio žiūrovų dėmesio, nei pranašavo analitikai“ – komentavo Christopherio Meledandri dalyvavimą projekte Tatjana Remneva, viešųjų ryšių kompanijos „Agenda“ padalinio viršininkė.

Lietuviškai dubliuotas „Bjaurusis aš“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau spalio 15 dieną. Ir trimatėje erdvėje.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1378
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt