Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Britų komikas Russell Brand trumpam traukiasi iš komedijos amplua ir gauna šansą pabūti tikru herojumi kino ekrane. Brandas, kurį jau greitai matysime komedijoje „Tempk jį čia!“, vaidins 14 amžiuje gyvenusį anglų kilmės Italų samdinį Johną Hawkwoodą.

Nežiūrint į tai, kad realiai egzistavęs Hawkwoodas buvo ganėtinai rimta istorinė figūra, kino studija „20th Century Fox“ rengiasi iš jo gyvenimo istorijos padaryti trilerį su komedijos elementais. Scenarijų rašys Jared Stern, tarp kurio darbų yra filmai „Boltas“ bei „Princesė ir varlius“.

Johnas Hawkwoodas dirbo Londono viešbučio portjė, kai sugalvojo užsiverbuoti į karaliaus Edvardo III armiją. 1360 metais jis ėmė vadovauti žymiam samdinių būriui ir gavo pravardę L‘acuto („kietas“), kuri vėliau tapo jo pavarde. Kariavo jis prieš Florenciją, prieš popiežių, prieš imperatorių Karlą IV. Yra atsakingas už 1377 metų pjautynes  Cesenoje, kur neptvirtintais duomenimis žuvo 5000 žmonių. Praėjus keletui savaičių po šių tragiškų įvykių, Johnas Hawkwoodas arba kaip jį vadino Italijoje, Jovani Acuto, perėjo į Florencijos pusę.

Russellas Brandas išgirdo istoriją apie samdinį ir užsiminė apie ją pokalbyje su „Chernin Entertainment“ komedijų departamento vadovu, kuris jau anksčiau buvo pažystamas su aktoriumi filmų „Tempk jį čia!“ ir „Velniop tą Sarą Maršal“ dėka. Buvo atlikti reikalingi tyrimai ir pakviestas scenaristas Sternas, taip pat pažystamas su R. Brandu, nes perrašinėjo komedijos „The Tempest“, kurioje dabar Russellas vaidina scenarijų.

Kada Russellas kelsis į renesanso epochą dar nepatvirtinta. Tačiau jau nuo rugpjūčio 6 dienos jį galima bus pamatyti komedijoje „Tempk jį čia!“ ir rugsėjo mėnesį filme „The Tempest“, kuris užvers 67 Venecijos kino festivalio duris.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 984
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt