Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Nepriekaištingai padarytame ir tik vos nuspėjamame animaciniame filme  „Bjaurusis aš“ blogiukas Gru planuoja pagrobti mėnulį, susipažįsta su vienišo tėvo dalia ir sukuria armiją mažų geltonų būtybių su mėlynais kombinezonais.

Ilganosis blogiukas Gru, kurio vaikystės svajonės apie kosmosą bėgant metams transformavosi į idėją pavogti mėnulį, norėdamas įvykdyti didį planą ir pašalinti jauną konkurentą priverstas pasitelkti į pagalba vaikus. Vaikų namuose jis įsivaikina tris mergaites: Margo su akinukais, Edith su kepuraite ir Agnes, kurią pagal meilumą būtų galima palyginti tik su Batuotu Katinu iš „Šreko“. Tačiau, kaip dažniausiai ir būna, vaikai sujaukia visus suaugusiųjų planus.

Žmogaus pavarde „karstas“ (Pierre Coffin) režisūrinis debiutas ir jo bendraautoriaus Chris Renaud filmas kurtas prižiūrint prodiuseriui Christopheriui Meledandriui, pilkajam amerikietiškosios animacijos kardinolui, kuris buvo atsakingas už visus tris „Ledynmečius“, „Robotus“ ir „Hortoną“. „Bjaurusis aš“, greičiausiai, geriausias jo komandos darbas: viskas puikiai nupiešta, o ir žiūrėti  3D tikrai verta, ypač, jei mėgstate, kada įvairūs objektai tik ir rengiasi iššokti iš ekrano į salę.  

Labai teigiamas filmas, labai tobulas ir teisingas, kuriame daug simpatiškų mažų ir geltonų padarėlių, vaikai – meilūs, o blogiukai viduje potencialiai geri. Jaučiamas kruopštus susidirbusios komandos darbas, apgalvojusios kiekvieną smulkmeną, kad filmas patiktų visoms žiūrovų kategorijoms.

Pagrindinis herojus perpieštas prodiuseris Christopheris Meledandri – abu jie pliki, ilganosiai ir linkę į juodąjį humorą.

Finale Gru šoka šokį, kurį Johnas Travolta šoko filme „Šeštadienio nakties karštligė“ (angl. „Saturday Night Fever“).

Originalo kalba pagrindinius blogiukus įgarsino aktoriai Steve Carell ir Jason Segel.

Animacinis lietuviškai dubliuotas 3D kino studijos „Universal“ filmas „Bjaurusis aš“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau spalio 15 dieną.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1806
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt