Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Šiandien per pasaulio kino teatrus nusirito veiksmo filmo „Nesunaikinami“ premjera.

Kino kritikai negaili pagyrų šio filmo prodiuseriui, režisieriui, scenaristui ir aktoriui viename asmenyje – Sylvesteriui Stalonei, sugebėjusiam į vieną filmavimo aikštelę sukviesti visas ryškiausias šio amžiaus veiksmo filmų žvaigždes.

Trileryje „Nesunaikinami“ vaidina  asonas Stathamas, Jetas Li, Mickey Rourke‘as, Dolphas Lundgrenas, Ericas Robertsas, Bruce Willisas ir netgi trumpam iš Kalifornijos gubernatoriaus kabineto išlindęs Arnoldas Schwarzeneggeris. Pirmą kartą kino istorijoje tiek ryškių ir garsių asmenybių - viename filme, todėl juosta, pasmerkta tapti veiksmo filmų hitu.

S. Stallone juokauja, kad veiksmo filmų herojai jau kiek senstelėję, tačiau tik senoji jų gvardija žino, koks turi būti senas geras tradicinis veiksmo filmas, tad jis savo komanda labai didžiuojasi. 

„Manau, kad mes esame pačių bjauriausių vyrukų grupė pasaulyje. Štai kodėl aš didžiuojuosi. Visi mes atrodome kaip arklio pasagos ar beisbolininko pirštinės, - juokiasi aktorius. - Žmonės man sako: „Oho, kokie seksualūs vyrukai“. O aš atsakau: „Atsiprašau, bet jūs kalbate apie „Saulėlydžio“ komandą, ne apie mus.“

Filmo komandai šmaikščių pagyrų negaili ne tik S. Stallone, bet ir veiksmo filmų žanro kritikai bei pirmieji juostą pamatę žiūrovai. Kino duomenų bazėje trileris „Nesunaikinami“ vertinamas itin aukštu balu – net 8,7 iš dešimties!

Įspūdingų kovų, sprogimų ir parako kupinas trileris „Nesunakinami“, kainavęs net 80 milijonų dolerių, pasakoja apie elitinę smogikų grupuotę, užsakytą nuversti žiaurų vienos Pietų Amerikos valstybės diktatorių.

Nuo šiandien filmas rodomas visuose „Forum Cinemas“ kino centruose Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje, o Klaipėdoje „Cinamon“ kino teatre.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1283
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt