Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Televizija pasigavo Holivudo virusą ir dabar su didžiuliu užsidegimu suka serialus apie vampyrus.

Žinoma, kad ir anksčiau serialus apie vampyrus filmuodavo ir iki „Saulėlydžio“ sagos triumfo. Bet jeigu anksčiau filmuose vampyrai buvo antiherojai, juos medžiojo ir dažniausiai žudė, tai dabar šviežio kraujo mėgėjai tapo pagrindiniais filmų veikėjais ir dievinamais herojais.

Keliuose pasaulio televizijos kanaluose startuoja pirmas serialo „Vampyro dienoraščiai“ (orig. „The Vampire Diaries“) sezonas, kur patį blogiausią kraugerį vaidina serialo „Dingę“ aktorius Ianas Somerhalderis. Aktorius prisipažįsta, kad vaidina užkietėjusį piktadarį, tačiau tai nė kiek netrikdo aktoriaus moteriškos lyties gerbėjų. Prodiuseriai, o vėliau ir gerbėjos, pavertė antiherojų į pilnateisį herojų, kurio nenužudys netgi paskutinėje serijoje.

Savaitgaliais „MTV“ rodo „Velmont“, kur pagrindinė herojė, labai teigiama mergina, sužino, kad ji yra pats blogiausias ir įtakingiausias vampyras visame koledže.

Seriale „Split“ 15metė vampyrė Ella iš visų jėgų stengiasi sutaikyti žmones ir kraugerius.

Viename iš pačių sėkmingiausių vampyriškų serialų „True Blood“, pagrindiniai herojai perėjo prie dirbtinio kraujo ir žmonių bendruomenei padeda išaiškinti kruvinus nusikaltimus.

Reiktų pasakyti, kad vampyrai televizijoje – tai ne tik naujas mados klyksmas, bet ir pelningas žanras. Televizinė kino hito „Saulėlydis“ premjera daugelyje šalių pasiekė savaitės žiūrimumo rekordus. Reiktų manyti, kad kitas žingsnis bus vampyriškų sagų parodijos. Serialo „True Blood“ scenaristai jau dabar balansuoja ties komedijos ir dramos riba, o kino kompanija „20th Century Fox“ šį penktadienį Lietuvos kino teatruose pristato kino naujieną „Vampyrai užkniso juodai“ (orig. „Vampires Suck“) – „Saulėlydžio“ sagos pagrindu pastatytą itin ironišką parodiją.

"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1004
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt