Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Rugsėjo 24-ąją Lietuvos kino teatruose prisirps uždraustos meilės vaisius, užsimezgęs egzotiškoje Kolumbijoje – jausminga ir drąsi drama „Apie meilę ir kitus demonus“.

Pagal Nobelio premijos laureato Gabrielio García Márquezo („Meilė choleros metu“) romaną „Apie meilę ir kitus demonus“ sukurtas to paties pavadinimo kino filmas užburia žiūrovus ir nukelia juos į žiaurų kolonijinį laikotarpį neįvardintame Pietų Amerikos uostamiestyje, kur gyvena vyskupai ir nuodėmingieji, kilmingieji ir raupsuotieji.

Filmo siužetas sukasi apie tragišką trylikametės Siervos Marijos gyvenimą. Mergaitė apkaltinama ryšiais su šėtonu ir atsiduria inkvizicijos kalėjime. Jos sielos išganytoju paskiriamas 36-erių metų vyskupo patikėtinis Tėvas Kajetanas Delaura, kuris turi praktikos egzorcizmo seansuose. Netikėtai tarp šaltų vienuolyno sienų įsiliepsnoja nežabota ir pragaištinga meilė, priversianti iš naujo permąstyti tikėjimo tradicijas ir pasinerti į beviltišką atsidavimą.   

Juostoje „Apie meilę ir kitus demonus“ vaidina talentingi Kolumbijos aktoriai. Pagrindinį Sieros Marijos vaidmenį atlieka kerinčiai graži Eliza Triana, kuri jau pelnė gausybės pagyrų po pasaulinės filmo premjeros 2009-ųjų Pusano kino festivalyje. Kajetono Delauros personažą įkūnija ispanas Pablo Derqui.

Jausminga drama Lietuvos kino teatruose – nuo rugsėjo 24-osios.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1250
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt