Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Pagal Nobelio premijos laureato Gabrielio Garcíos Márquezo romaną „Apie meilę ir kitus demonus“ sukurto to paties pavadinimo filmo sėkmė džiugina bestselerio autorių ir filmo režisierę Hildą Hidalgo. Juostą puikiai vertina ir kino kritikai, ir gerą kiną branginantys žiūrovai.

Ekranizacijos „Apie meilę ir kitus demonus“ režisierė Hilda Hidalgo prisipažino, prieš dramos premjerą šiek tiek bijojusi ankstesnio filmo, sukurto pagal kitą Márquezo kūrinį, likimo. 2007 metais amerikiečiai ekranizavo rašytojo romaną „Meilė choleros metu“. Nors jame buvo gausu garsių kino žvaigždžių - Benjaminas Brattas, Javieras Bardemas („Šioje šalyje nėra vietos senukams“), filmas sulaukė ir kritikos strėlių.

„Man patiko filmas „Meilė choleros metu“. Manau, jis buvo geras, nors ir sulaukė nemažai kritikos,“- pasakoja naujausios Márquezo ekranizacijos režisierė. Pasak jos, didžiausias ano filmo trūkumas buvo tas, kad jį sukūrė amerikiečiai Amerikoje: „Tuo tarpu filmo „Apie meilę ir kitus demonus“ sėkmės paslaptis galbūt ir yra ta, kad jis nufilmuotas tame pačiame regione, kur vyksta ir knygos herojų gyvenimai, kad jame vaidina to regiono aktoriai. Tikiu, kad autentika yra filmo „Apie meilę ir kitus demonus“ stiprybė.“

Drama „Apie meilę ir kitus demonus“ žiūrovus nukelia į žiaurų kolonijinį laikotarpį neįvardintame Pietų Amerikos uostamiestyje, kur gyvena vyskupai ir nuodėmingieji, kilmingieji ir raupsuotieji. Būtent toje aplinkoje ir įsiliepsnoja nuodėminga bei pragaištinga trylikametės mergaitės ir kunigo meilė, apversianti jų gyvenimus aukštyn kojomis ir priversianti iš naujo permąstyti tikėjimo tradicijas.   

Skandalingo siužeto drama Lietuvos kino teatruose – nuo rugsėjo 24 d.

Lietuviškai subtitruotas filmo „Apie meilę ir kitus demonus“ anonsas:
 

Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1144
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt