Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Darbo pastaruoju metu nestokojantis sparčiai kylantis Holivudo aktorius Ryanas Reynoldsas į savo sausakimšą darbotvarkę įrašė dar vieną filmą. Jis patvirtino vaidmenį naujoje juostoje „Safe House“, kurioje vaidins ir Denzelis Washingtonas.

Įveikęs daugybę konkurentų pretendavusių į šį vaidmenį, 33 metų aktorius įkūnys CŽV biuro apsaugos darbuotoją. Jam teks susidurti su, kaip įtariama, nesąžiningu agentu, kurį ir vaidins Denzelis Washingtonas.

Sausakimša R. Reynoldso darbotvarkė rodo, jog šiuo metu jis yra geidžiamiausias aktorius Holivude. Darbas juostoje „Safe House“ – jau septintasis R. Reynoldso filmas, kuriame jis ketina vaidinti. Kai kurių juostų filmavimai prasidės jau šiemet, darbai filmavimo aikštelėje numatyti ir kitąmet, tad akivaizdu, kad atostogų aktorius neturės dar ilgai.

Šiuo metu svarbiausias R. Reynoldso darbas – naujausio filmo „Palaidotas gyvas“ pristatymai. Įtempto siužeto trileryje aktoriaus personažas gyvas palaidojamas po žemėmis. Pasaulinė klaustrofobiško trilerio „Palaidotas gyvas“ premjera įvyks spalio 1-ąją. Ją pamatys ir Lietuvos žiūrovai.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1093
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt