Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Šiandien, rugsėjo 24 d., kino teatruose prinoko uždraustos meilės vaisius iš egzotiškosios Kolumbijos – Lietuvoje pristatoma jausmingos ir drąsios dramos „Apie meilę ir kitus demonus“ premjera.

Pagal Nobelio premijos laureato Gabrielio García Márquezo romaną „Apie meilę ir kitus demonus“ sukurtas to paties pavadinimo kino filmas užburia žiūrovus ir nukelia juos į žiaurų kolonijinį laikotarpį neįvardintame Pietų Amerikos uostamiestyje.

Filmo siužetas sukasi apie tragišką trylikametės Siervos Marijos (akt. Eliza Triana) gyvenimą. Mergaitė apkaltinama ryšiais su šėtonu ir atsiduria inkvizicijos kalėjime. Jos sielos išganytoju paskiriamas 36-erių metų vyskupo patikėtinis Tėvas Kajetanas Delaura (akt. Pablo Derqui), kuris turi praktikos egzorcizmo seansuose. Netikėtai tarp šaltų vienuolyno sienų įsiliepsnoja nežabota ir pragaištinga meilė, priversianti iš naujo permąstyti tikėjimo tradicijas ir pasinerti į beviltišką aistrą.  

Kolumbijoje sukurtos juostos unikalumas – romane G. G. Márquezo nagrinėjamai istorijai autentiška aplinka. „Manau, kad filmo sėkmės paslaptis ta, kad jis yra nufilmuotas tame pačiame regione, kur vyksta ir knygos herojų gyvenimai, kad jame vaidina to regiono aktoriai. Tikiu, kad autentika yra filmo „Apie meilę ir kitus demonus“ stiprybė“, - pasakoja filmo režisierė Hilda Hidalgo.

Juostoje „Apie meilę ir kitus demonus“ vaidina talentingi Kolumbijos aktoriai. Pagrindinį Siervos Marijos vaidmenį atlieka kerinčiai graži kino debiutantė Eliza Triana, kuri po pasaulinės filmo premjeros 2009-ųjų Pusano kino festivalyje pelnė gausybę pagyrų. Filmuojantis dramoje E. Trianai, kaip ir filmo herojei, išties tebuvo vos trylika metų. Į nuodėmingą aistros sūkurį įpuolusį kunigą Kajetaną Delaurą įkūnija ispanų aktorius Pablo Derqui.

Jausminga drama „Apie meilę ir kitus demonus“ – jau Lietuvos kino teatruose.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1156
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt