Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Tarptautinį Kauno kino festivalį šūvio garsu atidarė Šarūno Barto „Eurazijos aborigenas”. Festivalio startą ir juostos premjerą Lietuvoje lydėjo fotografų blykstės ir aplodismentai.

„Dėsninga, kad „Eurazijos aborigenas“ Lietuvos žiūrovams pristatomas Kaune, - sakė filmo prodiuserė Jurga Dikčiuvienė. – Šarūnas Bartas savo kino karjerą pradėjo nuo šio miesto. Kauno „Bangos“ kino studijos vadovu jis tapo būdamas 19 metų, čia darė pirmuosius kino bandymus.“

Į miestą, kuriame užaugo ir pradėjo filmuoti, Kauno kino festivalio ir premjeros dėka Šarūnas Bartas grįžo visai savaitei. Antradienį, spalio 5 dieną 19 valandą VDU galerijoje „101“ vyks jo susitikimas su visais, kurie nori pasikalbėti apie jo kūrybą.

Netrukus Šarūnas Bartas išvyksta į Maskvą, kur spalio viduryje festivalyje „2morrow” bus pristatoma jo filmų retrospektyva.

Į penktadienį kino teatre „Forum Cinemas“ vykusį Tarptautinio Kauno kino festivalio atidarymą atvyko ne tik režisierius Šarūnas Bartas ir prodiuserė Jurga Dikčiuvienė, bet ir animatorius Ilja Bereznickas, režisierius Rimantas Gruodis. Iš sostinės tiesiai į Kauno kino festivalio atidarymą atskubėjo Vilniaus dokumentinių filmų festivalio žiuri nariai – režisierius iš Prancūzijos Roy Lekus, Galina Jevtušenko iš Rusijos ir lenkų dokumentininkas Paweł Łoziński.

Ketvirtasis Tarptautinis Kauno kino festivalis vyks spalio 1 – 17 dienomis Kaune ir Vilniuje, kino teatruose „Forum Cinemas“, „Pasaka“ ir „Skalvija“.


Tarptautinio Kauno kino festivalio informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1806
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt