Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Netradicinė naktis. Vienas bilietas. Septynios galimybės. Jau šį šeštadienį, spalio 9 d., nuo 22 val. prekybos centre „Ozas“ įsikūrusiame kino teatre „Multikino“ parsideda visiems filmų gurmanams skirta kino fiesta. „Kino nakties“ metu bus galima pamatyti septynis geriausius ir populiariausius šių metų filmus, laisvai keliaujant iš salės į salę vos su vienu bilietu rankoje.

„Kino nakties“ metu žiūrovams suteikiama unikali galimybė pamatyti septynis kino filmus, kurių pradžios bus atskirtos trumpomis petraukėlėmis, kad lankytojai galėtų apsispręsti, kokį filmą nori pamatyti, kurioje salėje jis rodomas ir spėtų laiku patogiai įsitaisyti savo kėdėje. Tad nuo pradžios iki pabaigos tikrieji kino maniakai vos už 17 litų galės pažiūrėti net 3 filmus, kiekvieno asmeniškai pasirinkta tvarka.

Nepatikus vienam filmui bus galima ramiai išeiti iš seanso ir pereiti į kitoje salėje rodomą patinkantį filmą. „Kino nakties“ organizatoriai pasirūpino, kad rinktis būtų iš ko įvairių skonių kino filmų mėgėjams.

Šeštadienio naktį visose septyniose „Multikino“ salėse bus ir romantinių dramų, ir istorinių įvykių, ir įtempto veiksmo elementų viso pasaulio kinomanus pribloškusiuose filmuose „Pradžia“, „Druska“, „Tai... sudėtinga“, „Robinas Hudas“, „Šerlokas Holmsas“. Įspūdžius sustiprins 3D efektai kino legendomis tapusiose juostose „Įsikūnijimas“ ir „Absoliutus blogis 3“.

„Kino nakties“ metu paruošta ne tik plati filmų programa, bet ir sumanyta papildomų akcijų, kurios pasirūpins, kad ne tik žiūrovai, bet ir jų skrandžiai būtų patenkinti. Taigi tai puiki proga už vieno bilieto kainą pamatyti net kelis filmus, kuriuos labai norėjai, bet taip ir nespėjai!


Organizatorių informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1332
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt