Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Pirmasis scenarijus ir Holivudas – po kojomis. Šlovė netrukus apsvaigino Beną Afflecką – Holivudo vakarėliai, alkoholis, merginos. Bulvarinei spaudai gražus vaikinas tapo tikru grobiu. Maža to, Benas jaučia silpnybę moterims – ypač filmų partnerėms.

Pirmasis garsus „tarnybinis romanas“ – su aktore Gwyneth Paltrow. Jiedu susitiko kuriant filmą „Įsimylėjęs Šekspyras“, tačiau romanas greitai baigėsi, nes Gwyneth šeimai (o ji kilusi iš įtakingos Holivudo šeimos) Benas pasirodė per prastos kilmės ir blogos reputacijos.

Tuomet jo kelyje atsirado nauja didžioji meilė – Holivudo aktorė ir dainininkė Jennifer Lopez, su kuria jis vaidino filme „Džiglis“. Pora buvo paskelbusi apie vestuves, bet Jennifer Lopez netikėtai Beną paliko, teigdama, kad per didelis žiniasklaidos dėmesys jų porai ją išvargino. Benas ilgai negalėjo susitaikyti su išsiskyrimu… Visur ir visiems jis svaičiojo apie amžiną meilę Jennifer Lopez.

Netrukus Beno asmeniniame gyvenime įvyko rimtos permainos – jis pradėjo susitikinėti su filmo „Drąsiaširdis“ partnere Jennifer Garner. Bulvarinė spauda iš pradžių buvo negailestinga – šaipėsi iš Beno ir lygino abi jo mylimąsias, kurių ne tik vardai vienodi, bet kurios ir išore panašios viena į kitą.

Po devynių mėnesių draugystės, 2005 metais, pora susituokė. Ir Jennifer Garner perauklėjo Beną. Jis liovėsi girtuokliauti, metė rūkyti, nebesirodydavo audringuose Holivudo vakarėliuose, tapo pavyzdingu dviejų dukterų tėvu.

Ir štai ekranuose naujas Beno Afflecko režisuotas filmas – kriminalinis trileris „Miestas“. Kurdamas šį filmą Benas Affleckas net pražilo, tačiau daugelį kur kas labiau domino Beno santykiai su filmo partnerėmis brite Rebecca Hall („Viki Kristina Barselona“) ir Blake Lively („Liežuvautoja“).

Pasigirdo gandų, esą filmuojant juostą „Miestas“ Benas vėl grįžo prie senų įpročių – gerti ir lakstyti paskui aktorių sijonus. Šiuo atveju, paskui Blake Lively ir Rebeccos Hall sijonus. Spaudoje pasirodė ir nuotraukos iš filmavimo aikštelės, kuriose Benas užfiksuotas flirtuojantis su Blake Lively. Tuo tarpu jo santykius su Rebecca Hall stebėtojai pavadino „nuodėmingais“.

Kalbama, kad neiškentusi tokių kalbų, aktoriaus žmona Jennifer Garner atskubėjo į filmavimo aikštelę patikrinti savo vyrą.

Žinoma, pasibaigus juostos filmavimo darbams, kalbos nutilo.

Tačiau atkakliausi paskalų medžiotojai nepasidavė – kelis kartus peržiūrėjo filmo „Miestas“ scenas, kuriose kartu pasirodo Benas Affleckas ir Rebecca Hall, ir įžvelgė romantiškas kibirkštėles tarp aktorių. Arba Benas Affleckas labai įtikinimai vaidina savo personažą – pagal scenarijų Rebeccos Hall herojė Klerė yra bankų plėšiko Dago (Benas Affleckas) mylimoji. Maža to, vienoje filmo scenoje, užsimiršusi, Rebecca be galo švelniai sako: „Ačiū už vėrinį, Benai“, – kreipdamasi į filmo partnerį jo tikruoju vardu, nors turėjo jį vadinti Dagu…

Ar tikrai Benas Affleckas pametė galvą dėl įstabaus grožio britės – galėsite įsitikinti pasižiūrėję filmą „Miestas“. Jau Spalio 15 dieną „Miestas“ pasirodys Lietuvos kino teatruose.


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1112
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt