Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Filmo „Miestas“ kūrimo metu pasklido gandai esą juostos režisierius Benas Affleckas pametė galvą dėl sparčiai populiarėjančios britų aktorės 28 metų Rebeccos Hall.

Rebecca kaip šeimų ardytoja pagarsėjo dar anksčiau – teigiama, kad būtent ji išardė „Oskaro“ laureato Samo Mendeso ir garsios britų aktorės Kate Winslet santuoką. 2009 metais Rebecca suvaidino dviejuose Samo Mendeso režisuotuose teatro spektakliuose – „Žiemos pasaka“ ir „Vyšnių sodas“. Teatro kritikai juokavo, kad Samo Mendeso režisūra – tai meilės prisipažinimas Rebeccai.

Todėl nenuostabu, kad išgirdusi gandus apie galimą romaną, į “Miesto“ filmavimo aikštelę tuoj prisistatė Beno Afflecko žmona aktorė Jennifer Garner.

Netrukus po to Benas Affleckas suskubo karštai įrodinėti, kad Jennifer Garner yra ne tik jo mylima moteris, bet ir aktorės idealas.

„Jei man reikėtų pasirinkti moterį, su kuria norėčiau vaidinti, tai būtų mano žmona. Ji nepakartojama. Ji puikiai vaidina ir aš džiaugčiausi galėdamas režisuoti filmą su ja“, – pagyrų žmonai negailėjo Benas Affleckas.

Tačiau kodėl režisierius Benas Aflekas nepakvietė savo žmonos vaidinti jo mylimosios juostoje „Miestas“?

„Mano žmona – puiki aktorė ir man būtų didelė garbė su ja dirbti. Tačiau kažkas man kužda, kad žiūrovams nepatinka matyti tikrą porą, vaidinančią įsimylėjėlius filme“, – paaiškino Benas. Galima prisiminti, kad filmas „Džiglis“, kuriame Benas Affleckas vaidino kartu su savo tuometine sužadėtine Jennifer Lopez, patyrė visišką nesėkmę.

Ir vis dėl to – kodėl Benas Affleckas pasirinko Rebeccą Hall?

„Rebecca Hall yra aktorė, kurios gerbėju tapau po filmo „Viki Kristina Barselona“. Klausiau režisieriaus Chriso Nolano nuomonės apie ją (Rebecca vaidino Ch.Nolano juostoje „Prestižas“ – Red.). Paaiškėjo, kad jis ją taip pat dievina, tad buvau užtikrintas dėl savo pasirinkimo. Ji nuostabi. Ir svarbiausia – talentinga aktorė“, – teigė Benas.

Rebecca Hall taip pat džiaugiasi darbu su Benu Afflecku.

„Mes radome bendrą kalbą nuo pat pirmos pažinties minutės. Jis šaunus. Todėl pamaniau, kad bus labai įdomu kartu dirbti. Aš juo pasitikėjau. Pasitikėjau jo talentu, žinojau, kad jis sukurs gerą filmą“, – tvirtino žavioji Rebecca Hall.

Ar Beną Afflecką ir Rebeccą Hall sieja tik kūrybiniai santykiai ir profesinė pagarba viens kitam – spręskite patys, pasižiūrėję šias nuotraukas iš filmavimo aikštelės bei filmo premjeros Venecijos kino festivalyje.

Internete taip pat yra pasirodžiusi ir vaizdo medžiaga, kurioje matyti kaip Benas Affleckas teikia dovaną Rebeccai Hall – „Ben Affleck proposes to Rebecca Hall on the set of his latest movie „The Town“


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1877
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt