Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Žymiausias Holivudo ispanas Antonio Banderas prisipažino, kad didžiausia profesinė jo svajonė – vaidinti viename filme su dviejų „Oskarų“ laureatu Robertu De Niro.

Ispanų numylėtinis šiemet dirbo kartu su žymiuoju režisieriumi Woody Allenu, o per savo kino karjerą vaidino su ne viena ryškia Holivudo žvaigžde – Tomu Hanksu, Anthony Hopkinsu, Sylvesteriu Stallone, Naomi Watts ir kitais, tačiau sako, kad labiausiai jį pradžiugintų Roberto De Niro partnerystė.

„Gerbiu daugelį savo kolegų, bet labiausiai norėčiau vaidinti su R. De Niro – jis man didžiausias autoritetas, iki šiol dar neteko dirbti su tokio kalibro aktoriumi, - teigia A. Banderasas, - Kai pradėjau dirbti kine, sakiau, kad noriu būti, kaip tas vyrukas, nes jis toks įtaigus! Kai man buvo 18 metų, įkvėpimo sėmiausi iš jo vaidybos filmuose „Taksi vairuotojas“, „Įsiutęs bulius“ ir panašių.“

Aktorius, kino versle besisukantis jau daugiau nei 30 metų, sako, kad trokšta naujų iššūkių, todėl vaidybą yra pasiryžęs iškeisti į režisieriaus kėdę: „Domiuosi darbu kitoje kameros pusėje. Visai ne todėl, kad man jau 50 metų ir laikas trauktis nuo scenos, tiesiog noriu naujos patirties. Ispanijoje turiu animacijos studiją, tad ateityje tikiuosi dažniau pasakoti savo istorijas, nei dalyvauti kitų pastatymuose.“

Tuo tarpu, A. Banderaso kino idealas Robertas De Niro, suvaidinęs daugiau nei 80 filmų, jau yra paragavęs ne tik prodiuserio duonos, bet ir sėkmingai išbandęs kino režisieriaus profesiją – jo filmas „Patikimas piemuo“ buvo sutiktas itin palankiai ir netgi nominuotas „Oskarui“. Šiuo metu R. De Niro galima pamatyti ir Lietuvos kino teatruose rodomame trileryje „Stounas“.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1191
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt