Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena
Šį penktadienį „Viasat“ kino komedijų festivalis dovanoja staigmeną – kino naktį „Dar pažiūrėsim“. Televizijos laidos „Dar pažiūrėsim“ kūrybinė grupė surinko tokius kadrus, kurie dar nerodyti televizijos žiūrovams, ir juos parodys kino teatre.

Kino naktis „Dar pažiūrėsim“ Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“ bei Kauno „Forum Cinemas Akropolis prasidės 22 valandą ir tęsis iki 4 ryto. Jos metu laidos kūrybinė grupė prisistatys ir pristatys žiūrovams naktinę juoko programą: šį sezoną rodomas ir dar nematytas filmų „Matrica“, „Kuprotas kalnas“, „Seksas ir miestas“, „King Kongas“, „Rokis“, „Betmenas“ parodijas, geriausius kadrus iš praėjusio sezono laidų ir, kas visiems įdomiausia, nepavykusius kadrus iš laidų filmavimo.

„Dar pažiūrėsim“ laidos kūrėjai ir aktoriai taikliomis parodijomis, šmaikščiais dialogais ir preciziška vaidyba sugebėjo pavergti didžiąją dalį Lietuvos gyventojų ir įrodyti, kad ir Lietuvoje humoro laidos gali būti juokingos. Naktis su juokingiausiomis laidos akimirkomis turėtų patikti net ir didžiausiems lietuviško humoro skeptikams.

Lietuvos kino teatrų lankytojai jau yra pamėgę iki ryto besitęsiančius seansus – trumpametražinių filmų, juokingų reklamų. Kino naktis „Dar pažiūrėsim“ bus pirmas kartas, kai kino teatro naktiniame seanse bus rodomos ištraukos iš televizijos laidos.

Bilietus į naktinį seansą galima įsigyti kino teatrų, kuriuose jis vyks, kasose bei internetu

"Kino pavasario" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 2101
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt