Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Merginų numylėtinis Robertas Pattinsonas, žavingosios Uma Thurman, Kristin Scott Thomas ir Christina Ricci – intriguojančioje Gi de Mopasano romano „Mielas draugas“ ekranizacijoje geidžiamų ir garsų Holivudo veidų netrūksta.

Jau kurį laiką nekantriai laukiama drama „Mielas draugas“ pastatyta pagal žymųjį to paties pavadinimo Gi de Mopasano kūrinį. Vienas populiariausių prancūzų literatūros klasikos romanų iki šiol visą pasaulį keri savo šmaikštumu, prancūziška elegancija ir grakštumu.

Pagrindinį lengvabūdžio garbėtroškos Žoržo Diurua personažą filme įkūnija „Saulėlydžio“ sagoje išgarsėjęs, merginų ir moterų numylėtinis Robertas Pattinsonas. Aktorius filme įsispraudžia į elegantišką fraką ir negailestingai daužo meilužių širdis. Šias vaidina pripažintos visų kartų Holivudo aktorės: Uma Thurman, Kristin Scott Thomas, Christina Ricci.

Filmas pasakoja apie jauną nuotykių ieškotoją ir karjeristą Žoržą Diuruą, kuris patinka moterims, bet jo kišenei stinga pinigų, o savimeilei – šlovės. Supratęs savo žavesio kerų galią, jis nusprendžia naudodamasis meilužių įtaka ir pinigais, bet kokia kaina kuo greičiau pakilti socialiniais ir karjeros laiptais. Ir jam tai puikiai sekasi. Aukštuomenės numylėtinis negailestingai lipa per draugų galvas ir moterų lovas, tačiau kada nors visiems ir už viską tenka susimokėti.

Pasaulinė filmo „Mielas draugas“ premjera įvyks jau 2011 metų kovo 4-ąją. Jos sulauks ir Lietuvos žiūrovai.


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1098
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt