Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Šį savaitgalį Lietuvos ir JAV kino teatruose įvyko laukiamiausios metų komedijos „Vingiuotas kelias namo“ premjera.

Kaip ir ankstesnė Holivudo kino meistro Toddo Phillipso režisuota komedija „Pagirios Las Vegase“, šis filmas į kino teatrus priviliojo įspūdingą kino gerbėjų būrį.

„Vingiuotas kelias namo“ tapo populiariausia praėjusio savaitgalio juosta Lietuvoje – filmą pamatė daugiau nei aštuoni su puse tūkstančių žiūrovų.

Tuo tarpu Jungtinėse Valstijose filmas susižėrė daugiau nei 33 milijonus dolerių ir užėmė antrą vietą populiariausių savaitgalio juostų sąraše, nusileisdamas tik animaciniam filmui „Megamaindas“.

Po tokio sėkmingo pasirodymo pasigirdo kalbos apie galimą filmo tęsinį. Filmo kūrybinė grupė prisipažino paskutinę filmavimo dieną pokštavusi šia tema. 

„Paskutinę filmavimo dieną fantazavome apie tai, koks galėtų būti „Vingiuoto kelio namo“ tęsinys“, – sakė filmo žvaigždė Zachas Galifianakis, suvaidinęs trenktą aktorių Itaną. – Filmo pabaigoje Itanas sako Piteriui: „Paskambink man“. Manau, kad tęsinys galėtų kaip filme „Baimės iškyšulys“ – išaiškėja, kad mano personažas anaiptol nėra kvailas aktorius, jis tik apsimetinėjo visą laiką. Ir tuomet – jis pradeda persekioti bei terorizuoti Roberto šeimą“, – šaipėsi Zachas Galifianakis.

Tuo tarpu aktorius Robertas Downey jaunesnysis pareiškė, kad sutiktų vaidinti ir antroje, ir trečioje šio filmo dalyje. Kiek anksčiau jis yra sakęs, kad su režisieriumi Toddu Phillipsu ir filmo partneriu Zachu Galifianakiu norėtų dirbti iki pat savo karjeros pabaigos.

Ir, atrodo, Holivudo žvaigždė Robertas Downey jaunesnysis nejuokauja: „Rekomenduoju šį filmą visiems kino gerbėjams. Jūs privalote jį pamatyti. Toddas Phillipsas yra geriausias režisierius Jungtinėse Valstijose“.  

Lapkričio 5-7 d. Lietuvos kino teatrų top 3

1. „Vingiuotas kelias namo“ – 8531 žiūrovai – 115,249 tūkstančiai litų

2. „Bjaurusis AŠ“ – 6199 žiūrovai – 83,976 tūkstančiai litų

3. „Pjūklas: spąstai atgyja“ – 3195 žiūrovai – 56,704 tūkstančiai litų

Lapkričio 5-7 d. JAV kino teatrų top 3

1. „Megamaindas“ – 47 milijonai dolerių

2. „Vingiuotas kelias namo“ – 33 milijonai dolerių

3. „For Colored Girls“ – 20 milijonų dolerių

 


"Garsų pasaulio įrašų" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1346
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt