Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Žurnalas „Details“ intriguoja: savo tinklapyje patalpino keletą aktoriaus Chris Pine nuotraukų, kurios bus publikuojamos naujausiame numeryje.

Kiek vėliau parodė ir likusias fotosesijos nuotraukas. Šį savaitgalį, lapkričio 12d., pasaulio ir Lietuvos kino teatruose įvyks filmo „Nevaldoma grėsmė“ premjera, kuriame C.Pine kartu su aktorium Denzeliu Washingtonu atlieka pagrindinius vaidmenis. Filmo herojai mėgina sustabdyti be mašinisto važiuojantį traukinį. Būtent dėl artėjančios naujojo filmo premjeros galima paaiškinti padidėjusį susidomėjimą aktoriumi C.Pine.

„Aš su niekuo nesusitikinėju ir tuo esu patenkintas. Dabar man tas metas, kuomet gera būti vienam. Turiu būrį draugų, kurie jau sukūrė šeimas ir susilaukė vaikų. Bet man regis, kad aš be šeimos būsiu ilgiau... Ilgiau net už patį George Clooney“ – žurnalui pasakoja C.Pine.

Vyras prasitarė, jog jaučiasi senas. „Man – trečdalio amžiaus krizė. Po poros savaičių man sueis 30 metų, ir aš daug galvoju apie mirtį. Apie tai, kaip praleisti likusį savo gyvenimą, ir kaip juo pasimėgauti. Rengiuosi būti labiau spontaniškas, leisti įvykiams klostytis savo eiga, mėgautis kiekvienu momentu „bus kaip bus“, - atvirai pasakojo aktorius C.Pine. Žurnalas dar pridėjo savo komentarą, kad rugpjūčio 26 dieną gimęs aktorius pagal horoskopą yra Mergelė, tad nenuostabu, kad nori būti spontaniškas.

„Nevaldoma grėsmė“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau lapkričio 12 dieną.


"Forum Cinemas" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1031
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt