Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Šviežiausiame žurnalo „Entertainment Weekly“ numeryje kultinis rašytojas Stephenas Kingas paskelbė savo geriausių 2010 metų filmų sąrašą, kurio viršūnėje atsidūrė pagal tarptautinį Johno Ajvide‘o Lindqvisto bestselerį sukurta mistinė drama „Įsileisk mane“. Nuo šiandien ji pradedama rodyti ir Lietuvos kino teatruose.

Tamsioje ir realistiškoje vampyrų mito interpretacijoje nėra nusibodusių klišių apie blyškiaveidžius kraujasiurbius. Tai meilės istorija, bet visai kitokia nei pastaruoju metu įprasta matyti kino teatruose. „Naujoji vampyrų žanro klasika“, „Saulėlydis“ mąstantiems!“ – sako filmu susižavėjusieji ir tituluoja juostą geriausiu dešimtmečio filmu vampyru tema. Legendinis S. Kingas taip pat papildė gausias juostos gerbėjų gretas.

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka jauni, bet Holivude sparčiai populiarėjantys aktoriai trylikametė Chloe Moretz ir australų kilmės keturiolikmetis Kodi Smit-McPhee.

Vamyprę įkūnijusi C. Moretz, žiūrovams pažįstama iš juostų „Ateini čia arba gausi į dūdą!“, „500 Days of Summer“, „Amitvilio košmaras“, dėl vaidmens filme „Įsileisk mane“ sulaukė itin daug pagyrų. Plojimų nusipelnė ir jos kolegos Kodi Smit-McPhee vaidyba. „Kodi yra labai charizmatiškas aktorius. Jis labai natūralus ir įtikinantis“, - teigia filmo režisierius M. Reevesas.

M. Reevesas neslepia, jog filmas „Įsileisk mane“ nesiekė žodis į žodį atkartoti knygos siužeto, tad juostos scenarijuje atsirado nemažai pakeitimų ir naujų interpretacijų: „Tai buvo mūsų bandymas papasakoti savą Lindgvisto istorijos versiją.“

„Įsileisk mane“ pasakoja apie vienišą berniuką Oveną, kuris susidraugauja su dvylikamete... vampyre. Mergaitę lydi keisti suaugusieji, paslaptys ir žmogžudystės, tad netrukus jos apraizgo ir Oveno gyvenimą.

Romantinė drama Lietuvos kino teatruose jau nuo šiandien.

Lietuviškai subtitruotas filmo „Įsileisk mane“ anonsas:


Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1184
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt