Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Britų pasididžiavimas, 25-erių metų aktorė Keira Knightley viso pasaulio kino ekranus, o kartu ir savo gerbėjų širdis, užkariavo dar šio dešimtemčio pradžioje spardydama kamuolį nuotykių komedijoje „Smūgiuok kaip Beckhamas“ (angl. „Bend It Like Beckham“) (2002).

Aktorė neliko nepastebėta ir buvo pakviesta tapti pagrindine žvaigžde dramose „Puikybė ir prietarai“ (angl. „Pride and Prejudice“) (2005), „Atpirkimas“ (angl. „Atonement“) (2007) bei nuotykių dramos „Karibų piratai“ (angl. „Pirates of the Caribbean“) frančizėje kartu su Johnny Deppu ir Orlandu Bloomu.

Darbo stygiumi nesiskundusi aktorė būtent po kostiuminės dramos „Hercogienė“ (angl. „The Duchess“) (2008) nusprendė padaryti pertrauką savo beprotiškoje darbotvarkėje. To pasekoje, anot pačios Keiros, ji subrendo ir patobulėjo tiek kaip asmenybė tiek kaip aktorė.

„Man mirtinai reikėjo pertraukos, kad galėčiau pasikrauti ir vėl kibti į darbus. Geresniu aktoriumi tampama tik tuomet, kai leidi sau gyventi, o ne tik egzistuoti. Man tai buvo labai svarbu. Per ateinančius metus pasirodysiu tokiuose amplua, kurie nustebins ne tik mano gerbėjus, bet ir visko mačiusius kino kritikus“, - „Total film“ žurnalui pasakojo Keira Knightley.

Po dvejus metus trukusios pertraukos į Lietuvos kino teatrus Keira Knightley sugrįžta romantinėje dramoje „Paskutinė naktis“ (angl. „Last night“). Kartu su aktore šiame filme vaidina ir „Įsikūnijimo“ pagrindinis aktorius Samas Worthingtonas bei seksualioji Eva Mendes.

Pagunda, aistra ar išikimybė ir išblėsęs vedybinis gyvenimas - akistata, kurioje atsiduria vyras (akt. Samas Worthingtonas)  ir žmona (akt. Keira Knightley). Jų abiejų horizontuose pasipainioja pagunda priešingos lyties pavidalu. Kas stipriau: aistra, kurios abu jau seniai vienas kitam nejaučia, ar patogi santuoka? Romantinė drama „Paskutinė naktis" subtiliai pasakoja apie sudėtingus porų santykius, kuriuose regimybė dažnai būna apgaulinga, o neištikimybės šešėlis nuolatos seka įkandin.

Filmas „Paskutinė naktis“ kinuose nuo gruodžio 10 d.


"ACME Film" informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1170
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt