Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
NAUJIENA
Lankytojų reitingas:
Rašyti komentarą
Visos naujienos
Senesnė naujiena
Naujesnė naujiena

Aktorė Noomi Rapace, atlikusi pagrindinius vaidmenis populiariojoje švedų „Millenium“ kino trilogijoje, „Sattelite“ apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia dramos aktore.

„Sattelite“ apdovanojimai – kasmetinis renginys, kurio metu apdovanojami Metų geriausieji kino ir televizijos srityse. Juos rengia ir laureatus renka tarptautinė Tarptautinė spaudos akademija (International Press Academy).

Šiemet geriausiomis dramos aktorėmis buvo nominuotos švedė N. Rapace, Natalie Portman, Jennifer Lawrence ir jautrioje dramoje „Triušio urvas“ sūnaus netektį išgyvenusią motiną suvaidinusi australė Nicole Kidman, už vaidmenį šiame filme, kuris Lietuvos kino teatruose bus rodomas nuo sausio 14 d., jau nominuota ir „Auksiniam gaubliui“. Tačiau pergalę, visų nuostabai, nuskynė Holivudo naujokė N. Rapace.

Geriausiu dramos aktoriumi „Sattelite“ apdovanojimuose buvo pripažintas Colinas Firthas už vaidmenį filme „Karaliaus kalba“. Geriausiu metų filmu išrinktas „Socialinis tinklalapis“.

N. Rapace išgarsėjo atlikusi pagrindinį vaidmenį švedų filmuose „Mergina su drakono tatuiruote“, „Mergina, kuri žaidė su ugnimi“ ir „Mergina, kuri užkliudė širšių lizdą“. Juostos sukurtos remiantis to paties pavadinimo kultiniais švedų rašytojo Stiego Larssono bestseleriais, užkariavusiais visus įmanomus populiariausių literatūros kūrinių sąrašus.

Šiuo metu Lietuvos kino teatruose rodoma antroji populiariosios trilogijos dalis „Mergina, kuri žaidė su ugnimi“, o kitąmet Lietuvoje pasirodys ir jau paskutinė dalis „Mergina, kuri užkliudė širšių lizdą“.

Lietuviškai subtitruotas filmo „Mergina, kuri žaidė su ugnimi“ anonsas
 

Incognito Films informacija

  
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Naujienos aprašymas aplankytas kartų: 1293
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt